Kırıkkale Üniversitesi’nde profesörden öğrencisine taciz mesajı!

Kırıkkale Üniversitesi’nde meydana gelen taciz olayı üniversiteyi ayağa kaldırdı. İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi’nde eğitim veren Prof. Dr. H.Ö. öğrencisine yolladığı taciz içerikli mesajları rezaletin boyutunu gösterdi.
Takip et
Kırıkkale Üniversitesi’nde profesörden öğrencisine taciz mesajı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi’nde eğitim gören bir kız öğrenci, öğretim görevlisi Prof. Dr. H.Ö.’nün kendisi ve arkadaşlarını taciz ettiği mesajları sosyal medyada paylaştı.

58 yaşındaki H.Ö.’nün attığı mesajlarda, şu ifadeler yer alıyor:

*Dün beni gerçekten etkiledin, çok mutlu oldum. Bugün 47 kez ismini söylüyorum, bir zahmet bir kelime cevap vermiyorsun. Seni yatakta uzanırken düşünüyorum şuanda, elinde telefon, bir kelime cevap verebilirsin gibi görüyorum. Gerçekten üzüldüm.

*Merhaba, nasılsın? İnsan bir hal hatır sormaz mı? Bugün aramak istedim ama bir türlü ulaşamadım.
Yapabileceğim bir şey olursa haber ver. Senin için daha fazla şey yapmak istediğimi biliyorsun. Senin yanında olmaktan mutlu oluyorum. İyi ki varsın.

*Gerçeğin harika ama dua et uzaktasın, yoksa yatakta ve takatin de yokken cezalandırırdım seni, Ağlama ceza her zaman kötü olmayabilir.

*Üniversiteden uzaklaştırılan ve hakkında soruşturma açılan Prof. H.Ö.’nün, apar topar emeklilik başvurusu yaptığı ifade edildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.