Kirasını Ödeyemeyen Şeyma Subaşı Acun’dan Para İstedi İddiası

Geçtiğimiz günlerde kirasını ödeyemediği için gündeme oturan Şeyma Subaşı, şimdi de canlı yayında Acun’dan para istedi.

Geçtiğimiz günlerde iflasa yakın olduğu konuşulan ve magazin gündemine oturan Şeyma Subaşı, şimdi de Acun Ilıcalı’dan istediği para ile gündeme oturdu. Acun Ilıcalı’nın TV 8’deki magazin programı Gel Konuşalım’da telefonunu gösterirken Şeyma Subaşı mesaj atmış ve “Acun selam. Ne zaman bir görüşebiliriz? Tarihleri bir konuşmamız lazım Miami oteli ve parayla ilgili başka bir şey de konuşacağım” ifadeleri ekrana yansımıştı.

Acun Ilıcalı ile evli olduğu dönemde açtığı lüks restoranla iş hayatına atılan Şeyma Subaşı’nın işletmesi oldukça popüler hale gelmişti. Söylentilere göre Acun ılıcalı, Şeyma Subaşı’nın restoranı için 1 yıllık kirayı peşin ödediği söyleniyor. Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde mekanının 1. yılını özel bir partiyle kutlamış, partiye ünlü isimlerden katılan olmamıştı.

KİRASINI ÖDEMEK İÇİN PARA İSTEDİĞİ İDDİA EDİLİYOR

Sosyal medyada yer alan iddialara göre Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan Healthyish Cafe’nin kirası için para istedi. Acun Ilıcalı net bir şekilde kafenin kirasını ödemiyor olsa da, sosyal medya fenomeni Şeyma’nın kafeyi ayakta tutabilmek için Acun’a bağlı olduğu ortaya atıldı.

Kirasını Ödeyemeyen Şeyma Subaşı Acun’dan Para İstedi İddiasıKirasını Ödeyemeyen Şeyma Subaşı Acun’dan Para İstedi İddiası Kirasını Ödeyemeyen Şeyma Subaşı Acun’dan Para İstedi İddiası

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı