Kıraç’tan Çalışan Kadınları Kızdıracak Sözler

Ünlü şarkıcı Kıraç, 2003 yılında verdiği bir röportajdaki sözlerine açıklık getirdi. Ünlü şarkıcı, "Ütü yapan, temizlik yapan kadınlar eskide kaldı." dedi.

Ünlü rock müzik sanatçısı Kıraç, 2003 yılında yaptığı bir röportajda söylediklerinin, bir yayınevi tarafından kitap haline getirilmesi ve bazı sözlerinin cımbızlanması hakkında konuştu. Söylediği bazı sözlerin kitapta cımbızlanarak çekilip yazıldığını ve bu durumunun etik olmadığını belirten Kıraç, bazı konularda kitapta yazan bilgilerin hala kendisi için geçerli olduğunu sözyledi.


“ÜTÜ YAPAN, TEMİZLİK YAPAN KADINLAR ESKİDE KALDI”

Ünlü şarkıcı Kıraç, verdiği röportajda bazı sözlerinin çarpıtıldığını ama bazı konularda net bir şekilde, kitapta yazan fikirlerine hala sahip olduğunu belirtti. Ayrılık sonrası kadınları tamamen sosyal statü kaybı yaşamasına bağlı bir üzüntü yaşadığını, erkeklerin ise eşinden ayrıldığı için üzüldüğünü düşündüğünü söyleyen Kıraç, kadınların duygusal varlıklar olmadığı konusunda düşüncelerinin sabit olduğunu söyledi.

Evde kahvaltı hazırlayan, ütü yapan, temizlik yapan kısacası modern kadın öncesi kadını tarif eden Kıraç, çalışan kadınların bunları yapmaya uzak olduğunu hafta sonu kahvaltıcıların ful olduğunu söyledi. Evine vakit ayırmayan kadınların, eski dönemlerdeki kadınların haklarından faydalandığını ama onlar gibi olmadıklarını ifade etti.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı