Kıraç’tan Buket Aydın’a Cevap Gecikmedi

Kıraç'ın geçen gün röportajında kadınlar ile ilgili söylediği sözlere bir eleştiri de Buket Aydın'dan geldi.

Kanal D Ana Haber Spikeri olan Buket Aydın, geçtiğimiz günlerde röportajında kadınlara yönelik söylediği sözler için Kıraç’ı eleştirdi ve Kıraç’ın özür dilemesi gerektiğini belirtti.


Kıraç’ın “Şehirli kadın evde kahvaltı bile hazırlamıyor.” açıklamasını gündemine taşıyan Aydın; her gün kadına şiddet haberini, kadın cinayeti haberini aktarmaktan bıkmışken, kadına şiddeti tetikleyen kadının evde baskınlanmasını destekleyen bu açıklamanın bir sanatçıya yakışmadığının altını çizdi ve kahvaltın sadece kadın tarafından hazırlanmadığını vurguladı. Kendi ailesinden örnek veren spiker, annesinin çalıştığı zamanlar kendisine babasının kahvaltı hazırladığını belirtti ve hayatın müşterek olduğunu söyledi. Açıklamasının sonunda ise bu tarz cahilce açıklamaların son bulmasının gerektiğini ifade ederek özellikle bu durumun sanatçılara yakışmadığını belirtti.

“BUNU YAPMAYA HAKKIN YOK”

Kıraç ise bu açıklamaları sosyal medya hesabından eleştirdi. Buket Aydın’a bunu yapmaya hakkın yok diyen Kıraç, “Sahip olduğun ekrandan benim hakkımda uydurduklarınla herkesi ve özellikle kadınları kandırmaya hakkın yok. Benim söylediklerimden bu saçmalıklar çıkmaz!” diyerek Buket Aydın’ı eleştirdi.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı