adplus-dvertising

Kiracısının çelik kapısını çaldı

Adana’da bir ev sahibi, 3 ay kirasını geciktiren kiracısının çelik kapısını çalıp elektriğini kestirdi. Genç kadın, evde 2 çocuğuyla elektriksiz ve kapısız kaldı.
Takip et
Kiracısının çelik kapısını çaldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eşinden seneler önce boşanan Hacer Kondu (31), ortalama 1 yıl önce 2 çocuğuyla beraber merkez Sarıçam ilçesine bağlı Çarkıpare Mahallesi’nde M.D. adlı şahsın evini aylık 1200 liraya kiraladı. Fakat Kondu, iddiaya göre, 3 aydır kirasını ödeyemedi. Ev sahibi M.D. ise genç kadından kirayı ödemesini ve evi boşaltmasını talep etti. Hacer Kondu ise evden şimdi ayrılamayacağını belirtti.

Kiracısının çelik kapısını çaldı

Çelik kapıyı çalıp elektriği kestirdi

Geçen gün öğle saatlerinde eve gelen M.D., evin çelik kapısını söktürdü ve ana şalterden genç kadının evinin elektriğini kestirdi. Bütün bunlar meydana gelirken banyoda olduğunu belirten genç kadın, çıktığında ise kapısının olmadığını gördü. Bu sırada ev sahibi ise ‘Evi boşaltıp gideceksin’ şeklinde konuştu.

Kiracısının çelik kapısını çaldı

Genç kadın, evde 2 çocuğuyla elektriksiz ve kapısız kaldı. İhlas Haber Ajansı’na konuşan Hacer Kondu, “Duştayken ev sahibim geldi. Biranda sesleri işitince çıktım. Kapıyı söktüğünü gördüm. Kapıyı vermeyeceğini ve bugün bu şekilde kalmam gerektiğini, yarına kadar da evi boşaltmam gerektiğimi belirtti. 3 aydır kirayı geciktirdiğim için bu şekilde yaptı. Avukata para vermem gerekiyordu onu verdiğim için elimde para kalmadı ve kirayı ödeyemedim” diyerek konuştu. Ev sahibinin daha önce de elektriğini kestiğini iddia eden Kondu, “2 çocuğumla beraber bu şekilde oturacağım” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.