Kıraç 1 Mayıs konseri verecek!

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü sebebiyle televizyon, sosyal medya ve radyolardan yayınlanacak özel bir konser düzenlediklerini açıkladı. Kıraç'ın solisti olacağı konser Saat 16.10'da başlayacak.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısı ile özel bir konser düzenlediklerini duyurdu.

Yerlikaya Kıraç’ın sahne alacağı konsere ilişkin Twitter’dan şu bilgileri paylaştı:

“#1Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlamak için KIRAÇ konseri ile sizlere sesleneceğiz.

Şarkılara eşlik etmek için sizleri saat 16.10’da TV, radyo ve sosyal medya hesaplarımıza bekliyoruz.”

İstanbul Valiliği’nden konsere ilişkin yapılan açıklama ise şu şekilde:

“Emek ve alın teri ile İstanbul ve ülkemizin gelişmesinde mühim role sahip işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyoruz.

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi ve İstanbulumuzu etkileyen Kovid-19 salgınına karşı yürüttüğümüz mücadelede çalışanlarımızı her alanda destekledik ve lüzumlu olanakları temin etmek için seferber olduk. Büyük bir hassasiyetle çalışıyoruz.

İşçilerimizin haklarının korunması için düzenlenen her çalışmayı öncelemeye ve desteklemeye devam edeceğiz. El ele hep beraber bu günleri de aşacağız.

Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü Kovid-19 ile mücadele kapsamında bu yıl evlerimizde karşılıyoruz. İşçi kardeşlerimize ve ailelerine 1 Mayıs coşkusunu bir nebze yaşatmak için İstanbul Valiliği olarak, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için özel bir konser düzenliyoruz.

Baharı yaşadığımız ama pandemi sebebiyle alınan önlemlere uyarak sokağa çıkılmayan bu gün; işçilerimize bir moral olması için gerçekleştirdiğimiz konserimizi açık alanda değil, yerin 70 metre altında ve en zor koşullarda çalışılan metro inşaatı alanında (Gayrette–İstanbul Havaalanı Metro Hattı) gerçekleştireceğiz.

Sevgili KIRAÇ, Gayrettepe İstasyonu çalışma alanında kısa bir konser ile bizlerle beraber olacak…”

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı