Kimse Bilmez Dizisinde Şok Ayrılık!

Pazar akşamlarının sevilerek izlenen dizisi Kimse Bilmez'de başrol oyuncularından Engin Hepileri oyuncu kadrosundan ayrıldı.

Keremcem, Özgü Kaya, Yiğit Koçak, Burak Serdar Şanal, Zehra Yılmaz, Zeynep Elçin ve Selda Özbek gibi isimlerin yer aldığı Kimse Bilmez dizisi başrol oyuncularından Engin Hepileri diziden ayrılma kararı aldı.

Engin Hepileri dizinin kötü adamı ‘Uygar’ı canlandırıyordu. Hepileri’nin diziden ayrılması herkesi şoke etti. Engin Hepileri, Baba Yapım ile 26 bölüm anlaşma imzaladığı için senaryo gereği diziye veda etti. Oyuncu TV8 ekranlarında yayınlanacak olan  Doğduğun Ev Kaderindir dizisine transfer oldu.

Kimse Bilmez Dizisinde Şok Ayrılık!

Baba Yapım imzalı dizinin kadrosunda bir değişikliğe gidildi ve ünlü oyuncunun diziden ayrılması üzerine diziye yeni bir isim geldi. Hepileri’nin yerine Caner Kurtaran geldi. Kurtaran, 26’ncı bölümden sonra diziye dahil olacak.

Caner Kurtaran daha önce Yaprak Dökümü, Müslüm, Kurtlar Vadisi Irak ve Türk İşi Dondurma yapımlarında yer almıştı. Kurtaran, Kimse Bilmez dizisinde kötü adam rolü ile karşımıza çıkacak.

Kimse Bilmez Dizisinde Şok Ayrılık!

Kimse Bilmez Dizisinde Şok Ayrılık!

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı