adplus-dvertising

Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacı Joker hakkını unuttu!

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster’de yaşanan olay izleyiciyi şaşkına çevirdi. Mustafa Polat isimli yarışmacı joker hakkını kullanmayı unutup soruya yanlış cevap verince yarışmadan elendi.
Takip et
Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacı Joker hakkını unuttu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

‘Kim Milyoner Olmak İster’ son bölümüyle ekrana geldi. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu yarışma programında enteresan anlar meydana geldi. Yarışmaya katılan Mustafa Polat, altıncı soruya kadar geldi fakat bu soruda zorlandı.

Baraj sorusu olan yedinci soruda yarışmacının karşısına, “Hangisi 1955’ten günümüze üç defa üst üste UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmuş üç takımdan biri değildi?” sorusu çıktı. Yarışmacı, soruya ‘C- Ajax’ yanıtını verdi. Doğru cevabın ‘A- Milan’ olduğunu öğrenen yarışmacı yarışmadan elendi.

Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacı Joker hakkını unuttu!

Meşhur sunucu ise yarışmacıya joker hakkı olduğunu ve kullanmadığını hatırlattı. Yarışmacı ise “Bitmemiş miydi?” diye şaşkınlık yaşadı ve heyecan sebebiyle joker hakkını kullanmadığını söyledi. Kenan İmirzalıoğlu ise “Öyle mi, sağlık olsun” diye şaşkınlığını gizleyemedi.

Mustafa Polat Kenan İmirzalıoğlu’nun hatırlatması neticesi “Sağlık olsun” diye yarışmadan elendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.