Kim Milyoner Olmak İster’de “Sarışınlığım Tuttu” Şaşkınlığı

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bir soruyu bilemeyen Ece Şenbülbül isimli yarışmacı, "Sarışınlığım tuttu" sözüyle izleyenleri şaşırttı.

Murat Yıldırım’ın yeni diziye başlayacak olması sebebiyle Kim Milyoner Olmak İster’i bırakmasının sonrasında Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla tekrar yayınlanmaya başlayan ATV’nin ünlü yarışması, dün akşam 836. bölümüyle yayındaydı. Ece Şenbülbül adlı yarışmacısı ise geceye damgasını vurdu.


HERKES ŞAŞTI KALDI

Kim Milyoner Olmak İster’de her soruyu kendisinden emin bir biçimde yanıtlayan yarışmacı Ece Şenbülbül, ”Geçen aydan önceki ay Mart ise önümüzdeki aydan sonraki ay nedir?” sorusunun yanıtını bilemeyince verdiği tepki ile herkesi şaşkınlığa uğrattı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun soruyu sorması ile afallayan Şenbülbül, vakit kısıtlaması bulunan soruda, bir süre düşünmesinin ardından, ”Nisandan önceki Mart ise, Mayıs’tan sonraki ay Haziran” yorumunu yaptı.

“SARIŞINLIĞIM TUTTU”

”Haziran” yanıtını veren Şenbülbül, yanlış şıkkı seçmiş oldu. Şenbülbül, yanlış cevap verdiği sorunun doğru yanıtına bakarak bir süre güldü ve ”Sarışınlığım tuttu” dedi.

Yarışmaya İzmir’den katıldığını ifade eden Şenbülbül, özel bir bankada idareci konumunda görev yaptığını söyleyerek kendisinden emin ve samimi tavırları ile dikkat çekti. ”Bol bol geziyorum, seyahat etmeyi çok seviyorum” diyen Şenbülbül, yarışmadan kazandığı parayı gezmeye ve alışverişe harcayacağını söyledi.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı