‘Kim Milyoner Olmak İster’de Harvard öğrencisi Yunus Enç beklenmedik soruda elendi!

ATV’nin ve dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster’, yeni günüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla yarışma, yine izleyicileri kendisine hayran bıraktı. Dün akşam yayınlanan bölüme Yunus Enç, damga vurdu. Harvard Üniversitesi’nde okuyan yarışmacı öyle bir soruda elendi ki herkesi şoke etti.
Takip et
‘Kim Milyoner Olmak İster’de Harvard öğrencisi Yunus Enç beklenmedik soruda elendi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV’nin ve Türkiye’nin en çok izlenilen ve beğenilen yarışma programlarından ‘Kim Milyoner Olmak İster’ her hafta olduğu gibi bu hafta Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla izleyicilerin karşısına çıktı.

Yeni günüyle izleyicilerin karşısına çıkan ‘Kim Milyoner Olmak İster’de bu hafta yine yarışmacıların başarılı performansları yer aldı.

‘Kim Milyoner Olmak İster’de Harvard öğrencisi Yunus Enç beklenmedik soruda elendi!Yarışmaya katılan Yunus Enç adlı yarışmacı, Harvard Üniversitesi’nde okuduğunu belirtti.‘Kim Milyoner Olmak İster’de Harvard öğrencisi Yunus Enç beklenmedik soruda elendi!Yarışmacı üçüncü soruda karşısına çıkan, ‘Elvis Presley dinlediğiniz şarkıyı hangi iki dilde söylemektedir?’ sorusuna cevap verdi.‘Kim Milyoner Olmak İster’de Harvard öğrencisi Yunus Enç beklenmedik soruda elendi!Yarışmacı bu soruda telefonla joker hakkını kullandı.‘Kim Milyoner Olmak İster’de Harvard öğrencisi Yunus Enç beklenmedik soruda elendi!Yarışmacı, soruya ‘C- İtalyanca ve Fransızca’ cevabını verdi.‘Kim Milyoner Olmak İster’de Harvard öğrencisi Yunus Enç beklenmedik soruda elendi!Doğru cevabın ‘A şıkkı- İngilizce ve Almanca’ çıkmasıyla yarışmacı yarışmadan elendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.