Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında evlilik teklifi!

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından elenen Michele Cedolin stüdyodan ayrılmadan önce sevgilisini yanına çağırdı ve evlilik teklifinde bulundu. Genç kadının evet cevabı ile çift alkış yağmuruna tutuldu.
Takip et
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında evlilik teklifi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışması dün akşam yayınlanan bölümünde romantik anlar meydana geldi. Eğitim görevlisi Michele Cedolin, kendisini desteklemek için stüdyoya gelen sevgilisine herkesi içinde evlilik teklifi etti.

STÜDYODA ROMANTİK ANLAR

Yarışmacı Michele Cedolin, soruya yanlış yanıt verdikten sonra stüdyodan ayrılmadan önce Kenan İmirzalıoğlu‘ndan “Ben de bir soru sorabilir miyim?” diye söz hakkı istedi. Yerinden kalkarak seyirciler arasında oturan sevgilisi İrem Doğan’ın yanına giden Cedolin, herkesin içinde diz çökerek sevgilisine “Benimle evlenir misin?” şeklinde konuştu. Teklif karşısında şoke olan Doğan, “Evet” diye sevgilisine sarıldı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında evlilik teklifi!

“BENİM HEYECANIM BAŞKAYDI”

Gördüğü manzara karşısında hem şaşıran hem mutlu olan sunucu Kenan İmirzalıoğlu ise çifti stüdyonun ortasına çıkartarak tebrik etti. Yarışmadan bambaşka bir heyecan yaşadığını belirten yarışmacı, “Soruları yanıtlarken esasında benim heyecanım başkaydı” diye İmirzalıoğlu ile şakalaştı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında evlilik teklifi!

İtalyan kökenli olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan 29 yaşındaki Michele Cedolin, Galatasaray Lisesinden mezun olduktan sonra Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olmuş. Yüksek lisansını ve doktora eğitimini de Galatasaray Üniversitesinde tamamlayan Michele Bey, şu anda aynı üniversitede akademisyen olarak çalışıyor.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında evlilik teklifi!Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında evlilik teklifi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.