Kim Milyoner Olmak İster yarışması final mi yaptı?

Kim Milyoner Olmak İster yarışması ekranların uzun süredir, en çok izlenen programlarından biri. Programın final yapıp yapmadığı merak konusu oldu. Peki Milyoner final mi yaptı? Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla süren Milyoner programı için, izleyicileri hayal kırıklığına uğratacak haber geldi. İşte merak edilenler…
Takip et
Kim Milyoner Olmak İster yarışması final mi yaptı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla devam eden Kim Milyoner Olmak İster programı ilgiyle takip ediliyor. En sevilen bilgi yarışmalarının başında gelen Kim Milyoner Olmak İster programının final yapıp yapmadığı araştırılıyor. Peki Milyoner final mi yaptı?

MİLYONER FİNAL Mİ YAPTI?

ATV ekranlarının en çok izlenen programlarından biri olan Kim Milyoner Olmak İster’in final kararı incelemeleri hız kazandı. Meşhur oyuncu ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu koronavirüse yakalandı. Milyoner programı final yapmayacak fakat İmirzalıoğlu’nun koronavirüs test sonucunun pozitif çıkması sebebiyle ekranlara bir müddet ara verecek. Kenan İmirzalıoğlu’nun hamile olan eşi Sinem Kobal’ın sağlık vaziyetinin iyi olup olmadığı hakkında herhangi bir haber gelmedi.

Meşhur oyuncu geçen haftalarda Emirgan’da görüntülenmiş ve ikinci bebeği ile alakalı, “Sağlıkla sıhhatle gelsin inşallah” ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.