Kim Milyoner Olmak İster, şakacı Çetin Çiftçioğlu’nu ağırladı!

Bir döneme yaptığı şarkılara damgasını vuran Çetin Çiftçioğlu sunduğu şaka programlarıyla da izleyicinin beğenisini kazanmıştı. Çiftçioğlu, Kim Milyoner Olmak İster yarışma programına katılarak soruları yanıtladı.
Takip et
Kim Milyoner Olmak İster, şakacı Çetin Çiftçioğlu’nu ağırladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

90’lı senelerde televizyonda büyük bir izleyici kitlesine ulaşan şakacı Çetin Çiftçioğlu, seneler sonra ilk defa gün yüzüne çıktı. Çiftçioğlu, Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster’e katıldı.

73 yaşında olan ve uzun seneler televizyon ekranlarında şaka programları sunan Çetin Çiftçioğlu, aslen Zonguldaklı ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor.

İnsanları güldürebilmek için yaşama geldiğini belirten Çetin Bey, ilk sorularda elenmekten korktuğunu belirtti.

Kim Milyoner Olmak İster, şakacı Çetin Çiftçioğlu’nu ağırladı!

Çetin Çiftçioğlu 1 TL kazanarak yarışmadan elendi.

Çiftoğlu’nun yarışmaya katılmasıyla yaşamına dair ayrıntılar merak konusu oldu.

Kim Milyoner Olmak İster, şakacı Çetin Çiftçioğlu’nu ağırladı!

ÇETİN ÇİFTÇİOĞLU KİMDİR?

Çetin Çiftçioğlu 1946 doğumludur. Babası Kıbrıslıdır. Çetin Çiftçioğlu Televizyon ekranlarında şaka programlarının usta ismi olarak tanınmaktadır. Aslen Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir. Henüz 3 yaşında iken babasını yitiren Çiftçioğlu 3 kardeştir. Daha sonra ailesi ile beraber İstanbul’a yerleşmiştir. Babasının vefatından sonra yatılı okullarda eğitim yaşamını sürdürmüştür.

Henüz ilkokul çağında iken muzip olduğunu söyleyen Çetin Çiftçioğlu bir dönem sahnede bateri ve davul çalmıştır. Müzik geçmişinde Erol Büyükburç, Tanju Okan, Şerif Yüzbaşıoğlu Ateş Böcekleri Orkestrası olarak sahne almıştır.

2003 senesinde Hababam Sınıfı: Merhaba sinema filminde Hitit Besim karakterini canlandırmıştır. Özellikle şakalarıyla uzun süre gündemde kalmıştır. Evlendikten sonra müziğe ara vermiş ve 3 sene sigorta eksperi olarak çalışmıştır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.