Kim Kardashian’dan elleri ve ağzı bağlanarak tavana asılan kadın fotoğrafı!

İş insanı, sosyal medya fenomeni ve televizyon yıldızı Kim Kardashian, son zamanda boşanmakta olduğu Kanye West ile yaşadıklarıyla gündemde. Bir yandan da markasının yeni koleksiyonunun tanıtımı için koşturan Kim Kardashian, sosyal medya hesabından öyle bir fotoğraf paylaştı ki görenler gözlerine inanamadı.
Takip et
Kim Kardashian’dan elleri ve ağzı bağlanarak tavana asılan kadın fotoğrafı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kim Kardashian, bir taraftan Kanye West ile boşanırken öbür taraftan kurduğu markası Skims’in yeni koleksiyonunun tanıtımlarıyla meşgul. Boşanmakta olduğu Kanye West’in yeni albümü Donda için West’e destek veren Kim Kardashian’ın bu davranışı hem takdir hem de eleştiri toplamıştı. Kanye West’te, Saturday Night Live’da yer verilen Kim Kardashian’ı desteklemek için stüdyoda hazır bulunmuştu.

Kim Kardashian kısa bir müddet önce yüz milyonlarca takipçisinin olduğu Instagram hesabından bir paylaşım yapıp, çok kısa zamanda sildi. Fotoğrafı görenler gözlerine inanamadı. Fotoğraf kısa bir müddet sonra Twitter’da paylaşıldı.

Kim Kardashian’dan elleri ve ağzı bağlanarak tavana asılan kadın fotoğrafı!

Avizede elleri ve ağzı bağlı biçimde esmer bir kadının durduğu görülen fotoğraf münakaşaları beraberinde getirdi. Fotoğrafta yer verilen kadının kim olduğu net bir biçimde seçilemediği için sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı fotoğraftaki kadının Kim Kardashian olduğunu öne sürerken bir kısım ise Kourtney Kardashian olabileceğini belirtti. Kim Kardashian’dan fotoğrafla alakalı bir açıklama gelmedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.