adplus-dvertising

Kim Kardashian ve Van Jones yeni bir aşka yelken açıyor!

Kanye West ile boşanma aşamasında olan Kim Kardashian’ın basın mensubu Van Jones ile yeni bir ilişkiye başladığı öne sürüldü. İkilinin uzun zamandır arkadaş olduğu, ceza adaleti reformu için beraber çalıştığı ve şuanda de ilişkilerini romantik bir boyuta taşıdığı konuşuluyor.
Takip et
Kim Kardashian ve Van Jones yeni bir aşka yelken açıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dört çocuğunun babası, rap şarkıcısı Kanye West ile boşanma aşamasında olan Kim Kardashian ile ilgili yeni aşk iddiası ortaya atıldı. 40 yaşındaki Kardashian’ın boşanma davası açmasından iki ay sonra CNN muhabiri Van Jones ile beraber olmaya başladığı söylentileri çıktı. Uzun senelerdir arkadaş oldukları bilinen ikilinin, ilişkilerini romantik bir boyuta taşıdıkları konuşuluyor.

Daily Mail’in haberine göre, hukuk fakültesinde okuyan Kardashian ile Jones’un ABD’de 50 eyaletin hepsinde suç ve hapis cezalarını azaltmak için çalışan Cut 50 isimli birliğin çalışmaları sırasında yakınlaştıkları öngörülüyor.

Fakat Kardashian’a yakın kaynaklar, ikilinin beraber uzun bir çalışma ilişkisine sahip olduğunu ve ceza adaleti reformunda ortak faaliyet yürüttüklerini belirterek aşk spekülasyonunu boşa çıkarıyor.

Kim Kardashian ve Van Jones yeni bir aşka yelken açıyor!

SİYASİ GÖRÜŞÜNÜ BİLE ETKİLEYEBİLİR

New York Post köşe yazarı Cindy Adams, Jones’un solcu olduğunu ve ‘belki de Kardashian’ın siyasi görüşünü bile etkilediğini’ söyleyerek söylentileri genişletti.

Twitter kullanıcılarının bir kısmı, Kardashian’ı hukuk kariyerini ilerletmek için ‘Jones’u kullanmakla suçladı. Bir sosyal medya kullanıcısı, “İnsanlar, Kim’e, moda dünyasında onu ilerletmesi için Kanye’yi ve bir sonraki kariyer alanı hukukta ilerletmesi için Van Jones’u kullanıyormuş gözüyle bakacaklar” ifadesini kullandı.

Kardashian ve Jones, 2018’de, Alice Johnson’ın şiddet içermeyen uyuşturucu suçlamalarından 1996 senesinde aldığı ömür boyu hapis cezasından affedilmesi için beraber çalışmış ve başarmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.