adplus-dvertising

Kim Kardashian, küçük sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi!

Televizyon yıldızı ve iş insanı Kim Kardashian yeni bir aşka yelken açtı. 41 yaşındaki meşhur adın, 27 yaşındaki oyuncu Pete Davidson ile aşk yaşadığı öne sürüldü. İkili geçtiğimiz günlerde yayınlanan Saturday Night Live isimli programda yayınlanan bir skeçte öpüştüler.
Takip et
Kim Kardashian, küçük sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kim Kardashian, meşhur rapçi Kanye West’le boşanma aşamasında. Televizyon yıldızı ve iş kadını son günlerde kendi markasının çıkardığı yeni koleksiyonunun tanıtımıyla ön plana çıkıyordu.

41 yaşındaki Kim Kardashian’ın 27 yaşındaki oyuncu Pete Davidson ile aşk yaşadığı öne sürüldü. People dergisinin özel haberine göre; ikili geçtiğimiz gün Kaliforniya’daki bir eğlence parkında beraber vakit geçirmiş.

Kim Kardashian, küçük sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi!

O gece orada olan ve People dergisine konuşan bazı kişiler, çiftin bol bol öpüştüğünü ve bütün gece el ele gezdiklerini belirtti. Kim Kardashian ve Pete Davidson çiftine o gece, yeni nişanlılar Kourtney Kardashian ve Travis Berker çifti eşlik etti.

CANLI YAYINDA ÖPÜŞTÜLER

Kim Kardashian ve Pete Davidson çifti, geçtiğimiz günlerde Saturday Night Live isimli programda yayınlanan bir skeçte öpüştüler.

Kim Kardashian, küçük sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi!

Kim Kardashian ve Pete Davidson’ın senelerdir tanıştığı fakat programdaki öpüşmeden sonra aralarında bir yakınlık oluştuğu söylentiler arasında.

Kim Kardashian’ın 4 çocuğunun babası Kanye West ile boşanma davası sürüyor. Pete Davidson 2018 senesinde meşhur şarkıcı Ariana Grande ile nişanlanmıştı. Kısa süren nişandan sonra genç oyuncunun Kate Beckinsale, Margaret Qualley, Kaia Gerber ve Phoebe Dynevor ile kısa süren ilişkileri oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.