Kim Kardashian, Kanye West ile neden boşandıklarını açıkladı

Kim Kardashian 2014 senesinde evlendiği rap'çi Kanye West ile boşanma sebeplerini açıkladı. Mahkemede boşanma sebebi olarak şiddetli geçimsizlik gösterilmişti. Kardashian cephesinden yapılan son açıklamada ise boşanma davası ile ilgili ayrıntılar paylaşıldı.
Takip et
Kim Kardashian, Kanye West ile neden boşandıklarını açıkladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Reality show yıldızı Kim Kardashian şubatta, 2014’te evlendiği ve birlikte dört çocuğu olan rap’çi Kanye West’e şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle boşanma davası açmıştı.

West geçen sene ABD başkanı olmak için başarısız bir girişimde bulunduğu esnada çiftin ilişkilerinde zorluklar yaşadığı belirtilmişti. Independent Türkçe’nin haberine göre, Kardashian ailesinin reality TV şovunun perşembe yayımlanan son bölümünde 40 yaşındaki Kim Kardashian, kendisi California’da, West’in i se Wyoming’deki bir çiftlikte yaşadığı esnada çiftin tecrübe ettiği zorluklardan bahsetti.

Kim Kardashian, Kanye West ile neden boşandıklarını açıkladı

Kim Kardashian şu ifadeleri kullandı:

“Kanye bir süredir Wyoming’de ve sosyal medyada birçok şey paylaşıyor. Bu biraz sinir bozucuydu, ancak kendinizi evde yaşananlardan ve internette olanlardan biraz ayırmanız gerekiyor.”

Kim, Wyoming’de eşine katılma olasılığına dair telefonda konuşurken görülmüştü.

Kardashian şunları belirtti: “Yarın gitmek hoşuma gider, gelecek hafta gitmek de hoşuma gider, o ne zaman isterse. Oraya gidip ona destek olmak, ona destek olup onunla takılmak hala hoşuma gidiyor ve buna ihtiyacı olduğunu biliyorum.”

Kız kardeşi Kourtney “muhtemelen yolunu tek başına bulamayacağını” söylerken annesi Kris Jenner, Kim’in “zorlandığını” belirtti.

Kamera karşısında konuşan Kim Kardashian, “Medyada herkesin Kanye’yle yaşamıma dair bir şeyler gördüğü bir sır değil ancak Kanye’yle benim aramdaki mevzular ile ilgili konuşmama konusunda gerçekten hep saygılı davrandım” şeklinde konuştu.

“Demek istediğim, sizler bunları Twitter’da açıkça görüyorsunuz ama gerçekten de burada gene bunun ile ilgili konuşmamayı seçeceğim” diyen Kardashian, sık sık eşinin yazacağı Twitter başlıklarından bahsediyordu. West birinde Kim’in annesi Kris’ten “Kris Jong-Un” diyerek bahsetmişti.

Öte Yandan, şu anda silinmiş olan paylaşım dizisinde eşinden boşanmaya çalıştığını da iddia etmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.