adplus-dvertising

Kim Kardashian Ermenistan için dua istedi

Dünyaca ünlü şov yıldızı Kim Kardashian Azerbaycan’a provokasyonla saldırın ülkesi Ermenistan için paylaşımda bulundu. 41 yaşındaki ünlü ismin bu paylaşımı Türk hayranlarının hoşuna gitmedi.
Takip et
Kim Kardashian Ermenistan için dua istedi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ermenistan‘ın Azerbaycan‘a yönelik provokasyonları sonrası, iki ülke askeri birlikleri arasında yoğun çatışmalar başlamıştı. Azerbaycan ordusunun sınırdaki bazı mevzileri ve sığınakları havan topları da dahil farklı kalibreli silahlarla aralıksız ateş altına alınmış, saldırılarda Azerbaycan ordusu 50 şehit vermişti. Azerbaycan ordusu Ermenistan Silahlı Kuvvetlerinin atış noktalarını susturmak ve çatışmanın genişlemesini önlemek için misilleme de bulunmuş, Ermeni birliklere ağır kayıplar verdirilmişti.

ERMENİSTAN İÇİN DUA İSTEDİ

Ermeni asıllı Kim Kardashian 50 Azerbaycan askerini haince şehit eden ülkesine destek vermek için Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Her çatışmada Ermenistan için paylaşım yapan şov yıldızı şunları söyledi;

Kim Kardashian Ermenistan için dua istedi

“Gününe tüm diğer günler gibi başladığını hayal et. Uyanırsın, eşini öpersin, çocuklarını öpersin. İşe gidersin, akşam eve geri dönersin. Temel ihtiyaçları alırsın. Çocuklarını ve eşin alır ve uğurlarına mücadele ettiğinaileni ve arkadaşlarını geride bırakarak evden uzaklaşabildiğin kadar uzaklaşırsın. Başlarının hayatını ve kendinin ve onların hayatını kurtarmak için yaparsın. Artık tüm bunları hayat tarzın olmadan bu ülkede yaptığını hayal et. bunu finansal olanakların, taşıma olanakların, kaynakların olmadan ve sana yardım etmeye gönüllü hiç kimse olmadan yaptığını hayal et. Fakat çok üzücüdür ki Ermenilerin bunu hayal etmesine gerek yok. Bu dünden beri meydana gelen bir gerçektir. Tek uyarı, arka bahçelerine düşen kanunsuz füzelerdir Ermenistan için dua edin”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.