Kim Kardashian çocuk dizisinde rol aldı!

Son dönemde eşi Kanye West’ten boşanacağına dair haberlerle gündemde olan ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian iyiden iyiye işkolik oldu. 40 yaşındaki yıldız, bir defa daha beyaz perdede boy gösterecek. Kardashian, sesiyle yer alacağı animasyon filmin ismini açıkladı. Filmde harika zaman geçirdiğini belirten Kardashian, rolünü anlattığında çocuklarının inanamadığını belirtti.
Takip et
Kim Kardashian çocuk dizisinde rol aldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2021 Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri’ne uzaktan bağlantı yoluyla katılan 41 yaşındaki meşhur yıldız, yer alacağı filmin isminin PAW Patrol: The Movie olduğunu belirtti ve filmden bir ön izleme sahnesi paylaştı.

Animasyon filmde seslendirme yapacak olan Kardashian’ın yanı sıra Tyler Perry, Yara Shahidi ve Marsai Martin de filme sesleriyle yaşam verecek. “Bu filmde çalışırken harika bir zaman geçirdik” diyen Kardashian, “Filmde yer alacağımı söylediğimde çocuklarım zar zor inandı” ifadesini kullandı.

Kim Kardashian çocuk dizisinde rol aldı!

Keith Chapman tarafından oluşturulan çocuk televizyon dizisi PAW Patrol’e dayanan, Cal Brunker tarafından yönetilen animasyon filmin 20 Ağustos 2021’de gösterime girmesi bekleniyor.

Kardashian daha önce Carmen Electra ile beraber Acayip Bir Film ve Vadinin Melekleri isimli sinema filmlerinde; How I Met Your Mother, Beyond the Break, CSI: NY gibi dizilerde rol almıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.