adplus-dvertising

Kilo veren Miray Daner iğne ipliğe döndü!

Meşhur oyuncu Miray Daner, son zamanda verdiği kilolar sebebiyle magazin gündeminden düşmüyor. Oyuncunun son paylaştığı bikinili pozunda da hayli kilo verdiği görüldü. Hayranları, Daner’in fotoğrafının altına “Bir deri bir kemik kalmışsın” gibi yorumlarda bulundu.
Takip et
Kilo veren Miray Daner iğne ipliğe döndü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Medcezir ve Vatanım Sensin gibi projelerde gösterdiği performans izleyiciden tam not alan meşhur oyuncu Miray Daner, kısa zaman içerisinde verdiği kilolar sebebiyle gündeme geldi. Daner’in son paylaşımında daha da eridiği görüldü.

BİKİNİLİ POZUNU PAYLAŞTI

Kilo veren Miray Daner iğne ipliğe döndü!Bikinilini bir pozunu takipçileriyle paylaşan Daner’in fotoğrafına çok sayıda beğeni ve yorum geldi. Kilo veren Miray Daner iğne ipliğe döndü!Takipçileri, gönderinin altına “Çok güzel olmuşsun”, “Prenses” “Pamuk gibisin” biçiminde yorumlar yaptı.

HAYLİ KİLO VERDİ

Kilo veren Miray Daner iğne ipliğe döndü!Aras Bulut İynemli’nin kuzeni olan Miray Daner, en az Aras kadar başarılı oyunculuğu ile dikkat çekiyor. Son dönemde verdiği kilolarla isminden söz ettiren Miray, gün geçtikçe zayıflıyor. Kilo veren Miray Daner iğne ipliğe döndü!22 yaşındaki oyuncu, yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.