Killa Hakan’dan Norm Ender’e: Sen Korkaksın, İt Gibi Titrersin

Türkçe Rap’in abisi olarak kabul edilen en eski rapçilerden Killa Hakan, gerilimi tırmandırdı. Mekanın Sahibi şarkısıyla Youtube Türkiye rekoruna koşan Norm Ender’e “İt gibi titrersin. Sen korkaksın” ifadelerini kullandı.
Killa Hakan’dan Norm Ender’e: Sen Korkaksın, İt Gibi Titrersin
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Rap müziğin abisi olarak kabul edilen fakat dinleyici kitlesi artık neredeyse hiç kalmayan Killa Hakan, kendisi kadar olmasa da uzun yıllardır piyasada var olan Norm Ender’e “Sen korkaksın” ve “İt gibi titrersin” gibi ifadeler kullandı.

İKİ TARAFIN DA HAKLI SEBEPLERİ VAR

Killa Hakan, Ceza, Ezher ve Ben Fero ile “Fight Kulüp” adlı bir şarkı çıkarmış, şarkı Youtube’da “Disslike (Beğenmedim butonu)” rekoru kırmıştı. Çünkü şarkının Norm Ender’in attığı dişse yanıt olduğu düşünülmüştü. Oysa ki şarkı Norm Ender’in klibini yayınlamasından çok daha önce yapılmıştı. Killa Hakan ve diğerleri Norm Ender’e karşı diss atmamış oldukları halde bu muameleyi görerek mağdur duruma düşmüşlerdi.

“ADRES VER GELEYİM”

Şimdi ise Killa Hakan’dan yine terbiye sınırlarını zorlayacak açıklamalar geldi. Daha önce de Norm Ender’in Ben Fero ve Ezhel’e attığı disse yanıt verme gereksinimi duyup konuya dahil olan Killa Hakan, yeni bir video yayınladı ve, “Senin hiç burnundan akan kan ağzına geldi mi?” gibi tehditkar bir üslupla Norm Ender’e seslendi. Killa Hakan, Norm Ender’e, “Cesaretin varsa adresime gel. Ama sen gelemezsin. Bana adres ver ben geleyim. Ama sen korkarsın. İt gibi titrersin” ifadelerini kullandı. Killa Hakan’ın Ben Fero ve Ezhel yerine konuşması ve tartışmaya dahil olması sosyal medyadan büyük tepki görüyor. Bu durum Norm Ender’in “Mekanın Sahibi” şarkısını giderek daha popüler hale getiriyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.