Killa Hakan gözlüğü ve bandanayı çıkardı, sosyal medyanın diline düştü!

Ünlü rapçi Killa Hakan, fotoğraflarında sürekli gözlüklü ve kafasındaki bandana varken resimlerini çekerken bir ilki gerçekleştirdi ve gözlüksüz ve bandana olmadan resim çekti. Peki Killa Hakan'ın gerçek ismi ne? Killa hakan kaç yaşında, kimdir?

Asıl adı Durmuş Hakan olan ünlü rapçi Killa Hakan, sürekli olarak resim çektirdiği zaman pozlarında gözlerinde güneş gözlüğü bir de kafasında bandana bulunduruyordu. Ancak bu sefer Killa Hakan, değişiklik yaptı ve bunlar olmadan resim çektirdi.

Killa Hakan gözlüğü ve bandanayı çıkardı, sosyal medyanın diline düştü!

Ünlü rapçi Killa Hakan, yıllar sonra gözünde güneş gözlüğü ve kafasında bandana ya da şapka olmadan ilk defa fotoğraflarını paylaştı. Killa Hakan’ın bu pozları sosyal medyada günün çok konuşulanı oldu.

Killa Hakan gözlüğü ve bandanayı çıkardı, sosyal medyanın diline düştü!

‘KİLLA HAKAN GÖZLÜKSÜZ’ YORUMLARI

Türkçe rap dünyasının tecrübeli isminin gözlüksüz ve bandanasız pozlarına, sosyal medya kullanıcılarından ilginç yorumlar geldi. İşte o yorumlardan bazılar:

* Bandana ve gözlük çıkınca Killa Hakan’ın icra müdür yardımcısı olması…

* Nasıl inanalım şimdi biz bunun killa hakan olduğuna

* Killa Hakan’in bu değişimi yalnız 20 TL tutmuş

* Adam bandanasız gözlüksüz kamufle olmayı öğrenmiş. Killa Hakan böyle halkın içine çıksa bir kişi tanımaz. Helal olsun. (Yumruklar olmasa tanımazdım)

* Killa Hakan gözlüğü ve şapkayı çıkarınca okul müdürü yardımcısına dönmüş

Killa Hakan gözlüğü ve bandanayı çıkardı, sosyal medyanın diline düştü!

KİLLA HAKAN KİMDİR?

Asıl adı Hakan Durmuş olan ‘Killa Hakan’, 3 Mart 1973 tarihinde Almanya’nın başkenti Berlin’de dünyaya gelmiştir. Ailesi 1960 yıllarında işçi olarak Trabzon’dan Almanya’ya göç eden Killa Hakan’ın babası Ali Rıza Durmuş, madalyaları olan milli güreşçidir.

Killa Hakan, Kreuzberg’de büyümüş ve okumuştur. Genç yaşlarda hapse girmiştir. Şarkılarında devamlı söylediği ’36’ sayısı, doğup ve büyüdüğü Kreuzberg City’nin posta kodu numarasıdır. Killa Hakan, aynı zamanda ’36 Boys Çetesi’nin en eski üyelerinden biridir. 36 Boys çetesinde uzun süre yer alan Killa Hakan, birçok olaya karışmış ve hapse girmiş, hayatının 2 yıl 9 ayını hapiste geçirmiştir. Hakan’ın mahlası olan Killa kelimesi ise, İngilizce ‘killer’ olan ‘katil’ sözcüğünden gelmektedir.

Almanya’da atölyeler (workshop) düzenleyerek gençlere rap müzik eğitimi veren ve aynı zamanda Türkçe rapi Avrupa’ya tanıtmaya çalışan rap şarkıcılarından biri olan Killa Hakan’ın; Ceza, Ezhel ve Ben Fero ile düet yaptığı ‘Fight Kulüp’ isimli şarkısı Youtube’da en çok dislike alan rap şarkısı olma özelliğine sahiptir.

Albümleri:

1997 – Mesaj
2002 – Çakallar
2003 – Rapüstad
2005 – Semt Semt Sokak
2007 – Kreuzberg City
2008 – Bomba Plak
2009 – Volume Maximum
2012 – Orijinal
2012 – Sabır
2104 – Son Mohakan
2014 – Gettoda Aşk
2018 – Killa Hakan
2109 – Figh Kulüp

Killa Hakan gözlüğü ve bandanayı çıkardı, sosyal medyanın diline düştü!

KİLLA HAKAN KAÇ YAŞINDA?

1973 doğumlu olan ünlü rap şarkıcısı, 2020 yılı itibariyle 47 yaşındadır.

KİLLA HAKAN INSTAGRAM

Ünlü rap şarkıcısı, sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @killa_hakan_36 kullanıcı adıyla yer almaktadır.

Killa Hakan gözlüğü ve bandanayı çıkardı, sosyal medyanın diline düştü!Killa Hakan gözlüğü ve bandanayı çıkardı, sosyal medyanın diline düştü!

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı