Kılık Değiştirip Poliklinik Basan Rektör Gözlerine İnanamadı!

Adanan Menderes Üniversitesi Rektörü Ozman Selçuk Aldemir, vatandaşlardan yoğun şikayet gelince kılıp değiştirip gittiği tıp merkezinde aşağılandı. Rektör bunun üzerine merkezi kapattı.
Takip et
Kılık Değiştirip Poliklinik Basan Rektör Gözlerine İnanamadı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aydın'daki Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, şikayetler üzerine kılık değiştirip gittiği poliklinikte tedavi edilmeyip terslenince sağlık tesisini kapattı.

Kuşadası'nda bulunan International Dent Care dış sağlığı merkezi ile ilgili şikayetlerin artmasın üzerine Aldemir harekete geçti. Kılık değiştirip şapka ve gözlük takan Rektör hasta gibi polikliniğe gitti. Elindeki sigara ile rektörü karşılayan çalışan "Doktor yok, başka hastaneye git" dedi. Rektör "Dişim çok ağrıyor. Benimle ilgilenin" deyince çalışan sinirlenip "Sen laftan anlamıyor musun. Doktor izinli. 1 ay sonra gelecek" dedi.

HEMEN KAPATTIRDI

Bunun üzerine kendini tanıtan Rektör yaşananları sosyal medyadan da paylaştı. Vatandaşların şikayetlerinde haklı olduğunu gören Aldemir merkezin kapatılmasına karar verdi. Poliklinik çalışanlarıyla ilgili idari soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.