adplus-dvertising

Kılıçdaroğlu’nu ziyarete giden AK Parti’li yönetici görevden alındı!

Teknofest Uzay, Havacılık ve Teknoloji festivali öncesi kurucusu olduğu roket imalatı yapmakta olan firmaya sponsorluk için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Bursa Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği 4. sınıf öğrencisi Mehmet Aykin, AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları Yöneticiliği görevinden alındı. Aykin görevden alınması ardından AK Parti üyeliğinden istifa etti.
Takip et
Kılıçdaroğlu’nu ziyarete giden AK Parti’li yönetici görevden alındı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Teknofest Festivali öncesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden üniversite öğrencisi Mehmet Aykin, AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları yöneticiliği görevinden alındı.

KURDUKLARI ŞİRKET HAKKINDA BİLGİ VERİP DESTEK İSTEDİLER

Bursa Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği 4. sınıf öğrencisi Mehmet Aykin, mühendislik bölümünde okuyan 10 arkadaşı ile beraber roket üreterek, SK Havacılık isimli şirketi kurdular. Ağustos ayında yapılacak olan Teknofest Uzay, Havacılık ve Teknoloji festivali öncesinde, firmanın tanıtımını yapabilmek için sponsorluk arayışına giren Aykin ve öbür yöneticiler, 15 Mart’ta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Firma hakkında bilgi veren genç mühendisler, Kılıçdaroğlu’ndan destek istedi.

Kılıçdaroğlu’nu ziyarete giden AK Parti’li yönetici görevden alındı!

KILIÇDAROĞLU ZİYARETİ SONRASI GÖREVDEN ALINDI

Görüşme ardından Kılıçdaroğlu ile toplu hâlde çekilen fotoğrafı sosyal medyan paylaşan Aykin, AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları Yöneticiliği görevinden alındı. Sözcü’de yer verilen habere göre görevden alınan Aykin, AK Parti üyeliğinden istifa etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.