adplus-dvertising

Kılıçdaroğlu’ndan Fatih Altaylı’ya cevap! “Ders almıyorum, Tahammül edemiyorum”

Habertürk’de Teke Tek programına katılan CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, canlı yayın ve son zamanlardaki performansıyla sunucu Fatih Altaylı’yı şaşırttı. Kılıçdaroğlu’na “Ders mi alıyorsunuz? Eskiden daha naziktiniz, Kemal Bey çok değiştiniz” diyerek soran Altaylı’ya CHP lideri, “Ders almıyorum. Tahammül edemiyorum. O kadar büyük haksızlıklar var ki.” cevabını verdi.
Takip et
Kılıçdaroğlu’ndan Fatih Altaylı’ya cevap! “Ders almıyorum, Tahammül edemiyorum”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Habertürk TV’de katıldığı programda gündeme dair açıklamalarda bulundu. İBB’ye başlatılan terör teftişi, TÜİK ve MEB ziyaretleri, erken seçim, ekonomik gelişmeler, dış politika, Cumhurbaşkanlığı seçimi gibi bir dizi soruya cevap veren Kılıçdaroğlu’na, Fatih Altaylı program sonunda performansıyla alakalı enteresan bir soru sordu.

“KEMAL BEY ÇOK DEĞİŞTİNİZ”

Şahsi merakını gidermek için soru sorduğunu söyleyen Altaylı, “Ders falan mı aldınız? Neden sordum, çünkü sizinle yılardır program yapıyoruz. Ve son zamanda konuşma performansınızda bir artış var. Bununla alakalı bir çalışma mı yapıyorsunuz? Kemal Bey çok değiştiniz siz. Eski kibar Kemal Bey yok. Artık sinirlenen, öfkelenen, bağıran bir Kemal Bey var” diyerek sordu.

“TAHAMMÜL EDEMİYORUM”

Kılıçdaroğlu bu soruya, “Tahammül edemiyorum, o kadar büyük haksızlıklar var ki. Bir eve giriyorsunuz, İstanbul’da bir eve. Evin mutfağında döküntü buzdolabı var ve içi boş. 21. yüzyılın Türkiyesi bu. Siz sarayda oturuyorsunuz. Defalarca uyardım, çözüm de önerdim. Bunu yaparsan bu işin sonu felaket olur dedik. Bu millet hala baharı yaşıyor daha kışı görmedi. Yönetemeyecek, dayanamayacak. Her gün maliyet artıyor. Seçime gidilecek, geliyor, gelmekte olan.” cevabını verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.