adplus-dvertising

Kılıçdaroğlu’ndan Ekrem İmamoğlu’na açılan soruşturmaya tepki!

Kemal Kılıçdaroğlu Beylikdüzü Belediyesi’nin açılışında gerçekleştirdiği konuşmada İBB’ye yapılan soruşturmayı ve Ekrem İmamoğlu’nun siyasi yaşamındaki engellere işaret ederek, engel çıkaranların hesap vereceğini belirtti.
Takip et
Kılıçdaroğlu’ndan Ekrem İmamoğlu’na açılan soruşturmaya tepki!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

CHP lideri Kılıçdaroğlu,”İBB Başkanımıza yönelik yapılan haksız suçlamalar var. Tüm dünya bunların hepsinin haksız olduğunu biliyor ama unuttukları bir şey var. Bu ülkenin insanının ferasetine, vicdanına güveniyorum” diyerek konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beylikdüzü Belediyesi Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni’nde konuştu.

Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından satırbaşları şu şekilde:

– Buradan kısaca bir çağrı yapmak isterim. Engel çıkarmasınlar, engelleri aşarız. Gölge etmesinler, güneşi mutlaka doğururuz.

– İBB Başkanımıza yönelik yapılan haksız suçlamalar var. Tüm dünya bunların hepsinin haksız olduğunu biliyor ama unuttukları bir şey var. Bu ülkenin insanının ferasetine, vicdanına güveniyorum. İstanbul Büyükşehir’i aldığımız zaman 13 bin oy farklı ile alınmıştı. ‘Nasıl İstanbul’u geri alabiliriz’ diyerek özel çabalar harcandı. Ben Parti Meclisi’nde ‘Milletimizin ferasetine güveniyorum’ dedim. İkinci defa seçim oldu 13 binlik fark 800 bine çıktı. Demek ki doğruyu yaptığımız zaman tüm engelleri aşabiliriz.

– Bizim belediye başkanlarımıza engel çıkaranlar şunu çok iyi bilmeli, karanlığın zifirindeyiz ama güneşin doğmasına çok yakınız. Engel çıkaranlar bunun hesabını mutlaka yeri ve zamanı gelince vereceklerdir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.