Kılıçdaroğlu’ndan bürokratlara yeni mesaj!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bürokratlara bir çağrıda daha bulundu. Kılıçdaroğlu, “Sayın Bürokratlar; bugün kararlar alırken, düsturunuz yalnızca milletimizin refahı olsun” mesajını paylaştı.
Takip et
Kılıçdaroğlu’ndan bürokratlara yeni mesaj!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bürokratla alakalı dahan önceki açıklaması gündem oluşturan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bürokratlara yeni bir çağrıda bulundu.

Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan paylaştığı mesajda, “Sayın Bürokratlar, Bugün kararlar alırken, düsturunuz yalnızca milletimizin refahı olsun. Siz bu milletin onurlu evlatlarısınız, bunu hiç unutmayın” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu’ndan bürokratlara yeni mesaj!

NE OLMUŞTU?

CHP lideri, cumartesi günü sosyal medya hesabından, “Bu ülkenin bürokratlarına sesleniyorum, halkımızı da şahit olmaya davet ediyorum” diyerek başlayan ve kamu görevlilerinin “kanunsuz emirlere uymamaları”nı içeren bir video paylaşmıştı.

Söz konusu paylaşımında Kılıçdaroğlu,”Açıkça söylüyorum, vazife namına mafyatik düzene hizmet edemezsiniz. Yasa dışı işleri emir olarak telaki edemezsiniz. Siz Erdoğan ailesinin değil, bu devletin şerefli memurlarısınız. Kamil akla gelmeniz için bu, Kılıçdaroğlu abinizin size son çağrısıdır.” ifadelerini kullanmıştı.

ERDOĞAN TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da pazar günü yurt dışı ziyaretleri öncesinde basın mensuplarının soruları üstüne Kılıçdaroğlu’na, “Sen nasıl olur da bu ülkenin memurlarını tehdit edersin” diyerek tepki göstermişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.