Kılıçdaroğlu’ndan AK Partililere: Haftaya Açıklayacağım

CHP lideri Kemal Kılıçdaoğlu, AK Partili seçmenlere seslenerek, “Haftaya Saray’ın ülkeyi nasıl arpalık hale getirdiğini açıklayacağım” dedi.

Partisinin grup toplantısında açıklamalar yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Saray’da herkes mutlu. Bir değil, birden fazla maaş alıyorlar. Gelecek hafta Saray’ın, Türkiye’yi nasıl arpalık duruma getirdiğini açıklayacağım. Buradan AK Parti’li kardeşlerime söylüyorum. Bir hafta sonra açıklayacağım” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

“Esnaf kardeşim yaşantısından mutlu mu? Esnaf kardeşlerime biraz sitem ediyorum kimse kusura kalmasın. Esnaf kardeşim ‘geçinemiyorum’ diyor, ‘zam üzerine zam geliyor’ diyor, ‘zarar ediyorum’ diyor. Diyor da bunları yapan kim? Senin oy attığın siyasi partinin lideri yaptı. Sen onlara ders verdiğin gün bu problemler sona erecek.

“HAFTAYA AÇIKLAYACAĞIM”

Devlette liyakat bitti. Her şeye bir şahıs karar veriyor. Sabah kim yanına varırsa onun kararı geçiyor. Peki gidemeyen yüz binlerce esnaf, çiftçi? Onların sorununu dinleyen yok. O sarayda otururken zannediyor ki herkesin yeri çok iyi. AK Partili kardeşlerime söylemek isterim ki önümüzdeki hafta size sarayın Türkiye Cumhuriyeti’ni nasıl arpalık haline getirdi onu açıklayacağım. Kimlerin bir eli yağda bir eli balda haftaya söyleyeceğim. Sabredin.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı