Kılıçdaroğlu’na Yumurtalı Saldırıyı İşsiz Olduğu İçin Yapmış!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yumurtalı saldırı yapan ve gözaltına alınan şüphelinin ifadesinde, işsizlikten psikolojisinin bozulduğunu söylediği ortaya çıktı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın’ın Kuşadası Belediyesi’ni ziyaret ettiği sırada bina önünde yumurtalı saldırıya uğramıştı. Yumurtalı saldırıyı gerçekleştirdiği belirtilen 40 yaşındaki İ.Ö.’nün emniyette verdiği ifade ortaya çıktı.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde partisinin kazandığı belediyeleri ziyaret etmeye devam ediyor. Son olarak Aydın’ın Kuşadası ilçesine gelen Kılıçdaroğlu, burada bir konuşma yapmak istedi. Belediye önünde toplanan kalabalığa seslenen Kılıçdaroğlu, 4 adet yumurtalı saldırıya uğradı.

İŞSİZMİŞ…

Kılıçdaroğlu’na yumurtalı saldırıyı gerçekleştiren 2 çocuk babası İ.Ö. gözaltına alınarak emniyette sorguya alındı. İ.Ö.’nün verdiği ifadede, işsiz olduğu için psikolojisinin bozulduğunu ve saldırıyı bu yüzden yaptığını söylediği öğrenildi. İ.Ö. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevkedildi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı