Kılıçdaroğlu, Külliye’ye Giden CHP’linin Adını Bildiğini Söyledi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Külliye'ye gidip Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen CHP'linin ismini bildiğini söyledi.
Kılıçdaroğlu, Külliye’ye Giden CHP’linin Adını Bildiğini Söyledi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir CHP’li politikacının Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde 9 Kasım’da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldiği öne sürüldü. Görüşmede Erdoğan’ın, adı açıklanmayan CHP’li siyasetçiye “CHP Genel Başkanı olman lazım” dediği öne sürüldü.

“SARAY’A GİDEN KİŞİNİN İSMİNİ BİLİYORUM”

Gündemi sallayan bu iddia ardından gözlerin çevrildiği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı canlı yayında sessizliğini bozdu. Adı açıklanmayan CHP’linin Erdoğan’la bir araya geldiği söylentilerini doğrulayan Kılıçdaroğlu, “Saray’a gidenleri biliyorum. Adını vermek istemiyorum. Her hususta açıklama yapan Erdoğan bu hususta niçin konuşmuyor?” sözlerini kullandı.

“ADAMLAR TUTULDU, PARALAR ÖDENDİ”

Açıklamasının ilerleyen kısında “Ben şaşırmadım efendim. Doğrudur” diyen Kılıçdaroğlu, “CHP’yi nasıl dağıtırız diye uğraşan kişiler var. Arkadaşlarıma, partililere ifade ettim. Adamlar tutuldu, paralar ödendi. Biz bunu çok iyi biliyoruz. Akıl var mantık var, başka işin mi gücün mü yok? Erdoğan, CHP’yi dağıtmak için elinden geleni ardına koymuyor. Devletin en önemli isimlerini devreye sokuyor” biçiminde konuştu.

  • chp
  • kemal kılıçdaroğlu
  • recep tayyip erdoğan
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.