Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Demirtaş’ın Eşleri Bir Araya Geldi

Selvi Kılıçdaroğlu, Dilek İmamoğlu ve Başak Demirtaş, İstanbul’daki sürpriz buluşmada bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu, Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’la bir araya geldi. Eşlerin buluşmasına Demirtaş’ın avukat kız kardeşi Aygün Demirtaş ile katıldı.

“SELAHATTİN BEY’İ İNSAN OLARAK ÇOK SEVİYORUM”

Buluşmaya ev sahipliği yapan CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, “Bir arada oluşumuz önemli. Başak Hanım’ın da belirttiği gibi derin bir kutuplaşma var, bu kutuplaşmanın giderilmesi için daha fazla gayret sarfetmek gerektiğini düşünüyoruz. Aslında daha önce de olabilirdi bu buluşma, belki de o zaman düşünülemedi. Başak Hanım’ın doğum günüymüş sanırım, doğum gününü de kutluyoruz. Gecikmiş bir doğum günü kutlaması ve bayramlaşma ziyareti oldu bu. Selahattin Bey’i de ben insan olarak çok seviyorum, kendisiyle hiç bir zaman yüz yüze gelmedim ama hani hep yüreğimiz kendisiyle. Bunu her fırsatta da ben dile getiriyorum” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Demirtaş’ın Eşleri Bir Araya Geldi

“GELECEKTE BELKİ MASAMIZ GENİŞLER”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu da sürpriz buluşmayla ilgili “Ekrem de ben de onun ilçe başkanlığından beri, siyaset yapan insanların birbirleriyle ailecek tanışmasını önemli buluyoruz. Bu buluşmaların kimi zaman toplumu da rahatsız eden siyasetin sert yüzünün yumuşamasına katkı sunacağına inananlardanım. Bugün bu kadarız ama gelecekte belki masamız genişler, ben genişlemesinden memnuniyet duyarım kendi adıma. Bugün de Başak hanımla ve Selahattin beyin kız kardeşi ile ilk kez tanışmış oldum. Memnun da oldum” şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Demirtaş’ın Eşleri Bir Araya Geldi

BAŞAK DEMİRTAŞ TEŞEKKÜR ETTİ

Buluşmada doğum günü pastasını kesen Başak Demirtaş, “Çok teşekkür ederim, umuyorum ki çok daha özgür günlerde, barış dolu, demokrasinin çok daha güçlü olduğu günleri hep birlikte yaşarız, bunu umuyorum ve diliyorum” dedi.

Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Demirtaş’ın Eşleri Bir Araya Geldi

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı