Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu’nun gittiği mekanda kaçak alkol servisi!

Halk TV’nin eski muhabirlerinden Makbule Cengiz Nişantaşı’nda butik çikolata mekanı açtı. Açılışa CHP Lideri Kılıçdaroğlu ve İBB Başkanı İmamoğlu katıldı. Mekanda alkol satış ruhsatı olmamasına karşın alkol servisi yapıldı.
Takip et
Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu’nun gittiği mekanda kaçak alkol servisi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Halk TV’nin eski muhabirlerinden Makbule Cengiz’in, Nişantaşı’daki restoranında müşterilerine alkol servisi yaptığı gün yüzüne çıktı. Cengiz’in “Makbush Chocolatier” ismini verdiği mekanın, alkollü içki ruhsatı olmadığı öğrenildi.

Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu’nun gittiği mekanda kaçak alkol servisi!

“ÇİKOLATA SATACAĞIM” DEDİ AMA…

Halk TV eski çalışanı Makbule Cengiz, Nişantaşı’nda butik çikolata mekanı olarak hizmet vermeye başladı. Lüks mekan kısa zamanda CHP’lilerin sanki akınına uğradı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu önceki gün bu mekana bir ziyaret gerçekleştirdi. Makbule Cengiz ile beraber sohbet eden CHP lideri, Cengiz’e çalışmalarında başarılar diledi. Markaya özel üretilen çikolatalardan ve bütün ayrıntıları düşünülmüş bir kutu hazırlayan Cengiz, CHP’li adlara kişiselleştirilmiş bir hediye verdi.

Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu’nun gittiği mekanda kaçak alkol servisi!

ŞİŞLİ BELEDİYESİ: UYGUN DEĞİLDİR

Birbirinden enteresan çikolataların hem satış hem de imalatının yapıldığı Makbush Chocolatier’de alkollü içecekler satıldığı ve restoranın alkol ruhsatı bulunmadığı gün yüzüne çıktı. Mağazanın sosyal medya hesaplarında ve mekandan bazı müşterilerin yaptığı paylaşımlarda alkol servisi yapıldığı görüldü. Basın Mensubu Makbule Cengiz’in Şişli Belediyesi’ne içki ruhsatı başvurusunda bulunduğu fakat müracaata olumsuz cevap verildiği öğrenildi. Çikolata tutkunları tarafından büyük alaka gören mekanın alkol satışı yapmak için uygunluk koşulunun olmadığı söylendi.Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu’nun gittiği mekanda kaçak alkol servisi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.