Kılıçdaroğlu hükümete erken seçim çağrısı yaptı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, erken seçim çağrısında bulundu. Meral Akşener de gün içinde Erdoğan’ın sözlerinden sonra aynı çağrıda bulunmuştu.
Takip et
Kılıçdaroğlu hükümete erken seçim çağrısı yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Helalleşelim asla. Türkiye için erken seçim çağrısı yapıyorum. Seçim, hemen.” ifadelerini kullandı.

MERAL AKŞENER DE ÇAĞRI DA BULUNMUŞTU

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Sayın @RTErdogan sen unutmuş olabilirsin ama, siyasetçi milletiyle kürsülerde değil, sandıkta helalleşir. Madem helalleşmek istiyorsun, korkma, getir sandığı helalleşelim. Zor vaziyetteki çiftçiyle, esnafla, işsiz gençle helalleşelim. Milletimizin kutlu iradesiyle helalleşelim.” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu hükümete erken seçim çağrısı yaptı!

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada, “Kısıtlamalardan etkilenen esnafımızın bir kısmı ile turizm sektörümüze de bu zor dönemde ayakta kalabilmeleri için her türlü desteği vermenin gayreti içerisindeyiz. Buna karşın sıkıntıya düşen insanlarımız, esnafımız, çalışanımız olduysa tamamından helallik istiyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.