Kılıçdaroğlu, Erdodğan’a artan gıda fiyatlarıyla yüklenerek seçim çağrısı yaptı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirerek, “Halkımız market sepeti yapmak için kredi çekiyor; domatesi, biberi krediyle alıyor. Yemin olsun ki, zamlarla mücadelemiz bu kış çok sert geçecek.” ifadelerini kullandı. Kılıçdaroğlu yüksek fiyatlarla alakalı öte yandan, “Zam peşinde koşan firmalar, bizim iktidarımızda unutsunlar kendilerini.” şeklinde konuştu.
Takip et
Kılıçdaroğlu, Erdodğan’a artan gıda fiyatlarıyla yüklenerek seçim çağrısı yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Tarım Kredi Kooperatifi’nde yaptığı alışveriş ardından sosyal medya hesabından “Fiyatlar düşsün istiyorsan eğer, seçime gel! Seni tarihe gönderdiğimizde göreceksin bütün fiyatların nasıl düştüğünü.” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

Halkımız market sepeti yapmak için kredi çekiyor; domatesi, biberi krediyle alıyor. Yemin olsun ki, zamlarla mücadelemiz bu kış çok sert geçecek. Yedirmeyeceğiz fakiri fukarayı sizin şaşaalı saraylarınıza. Zam peşinde koşan firmalar, bizim iktidarımızda unutsunlar kendilerini.

Bu vaziyetin yegâne kaynağı sensin Erdoğan. Senin tek adamcılığındır ülkeyi bu hale sokan. Üstelik her seçim öncesi insanları tanzim satışla kandırmaya çalışıyorsun. Fiyatlar düşsün istiyorsan eğer, seçime gel! Seni tarihe gönderdiğimizde göreceksin bütün fiyatların nasıl düştüğünü.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.