adplus-dvertising

Kılıçdaroğlu elektrik faturasını ödeyerek gaz lambasından kurtuldu!

Faturasını ödeyemeyen vatandaşlara destek olmak maksadıyla elektrik faturasını ödemeyeceğini ilan eden ve bir müddet konuyu gündemde tutan CHP lideri Kılıçdaroğlu, 3 aylık ödenmemiş olan bin 30 TL tutarındaki faturayı ödedi. Ekipler de Kılıçdaroğlu’nun evine tekrardan elektrik verdi.
Takip et
Kılıçdaroğlu elektrik faturasını ödeyerek gaz lambasından kurtuldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 3 aylık birikmiş elektrik faturası olan bin 30 TL ödememesinin sonrasında Kılıçdaroğlu ailesinin evine giden ekipler, elektrikleri kesti. Kılıçdaroğlu ise faturasını ödeyemeyen milyonlarca aileye destek olmak maksadıyla faturasını bir müddet daha ödemeyeceğini açıkladı.

FATURAYI ÖDEDİ, ELEKTRİKLERİ AÇILDI

Kılıçdaroğlu, 1 haftalık sürenin sonrasında bugün 3 aylık birikmiş elektrik faturasını ödedi. Faturanın ödenmesinin sonrasında da eve tekrardan elektrik verildi.

Kılıçdaroğlu elektrik faturasını ödeyerek gaz lambasından kurtuldu!

AİLELERİ ZİYARET ETMİŞTİ

CHP lideri, elektrik faturasını ödememesinin sonrasında, kendi evleri gibi elektrikleri olmayan evlere giderek ziyaretler gerçekleştirmişti. Bu ziyaretler ise bir süreden bu yana siyaset gündeminin mühim konuları arasında yer alıyordu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
Hakikat
28 Nisan 2022, 14:49 tarihinde yazildi

Sayın Kılıçdaroğlu kaş yapayım derken göz çıkarttığının farkına vardı ve carketti.Secmen bu davranışı Kilicdaroglu ve partisi iktidar olduğu gün Türkiye’nin karanlıklara gömulecegi izlenimini vermiş oldu.Trafikte yeşil ışık yanarken kırmızı ışıkta bekler gibi kalkış yapmazsanız arkadan freni tutmayan bir ağır vasita yeşil ışık yandığını size söyler.

  • Cevapla
  • 0