adplus-dvertising

Kılıçdaroğlu: Ekonomik model falan yok, Erdoğan çatışma peşinde…

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, ekonomi gündemiyle ilgili çok sert açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın ekonomik bir model planının olmadığını ve kaybettiğinin farkında olduğunu söyleyip "Erdoğan kaybettiğini biliyor ve çatışma oluşturma peşinde, insanları provoke etme peşinde…" ifadelerini kullandı.
Takip et
Kılıçdaroğlu: Ekonomik model falan yok, Erdoğan çatışma peşinde…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ekonomideki ‘nas ve dini gereklilik’ söylemlerinin gerçek sebeplerini yansıtmadığını ifade ederek “Buyursun bütün faizleri sıfırlasın” şeklinde konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye ekonomi gündemine ilişkin açıklamalarının hepsi şöyle:

“Nas ve dinî gereklilik söylemleri Erdoğan’ın gerçek nedenlerini yansıtmıyor. Bunu hepimiz biliyoruz. Yoksa buyursun bütün faizleri sıfırlasın. Acı olan şu; bütün bu kötülüğün, bile isteye yapıldığını hepimiz biliyoruz. Ekonomik model filan da yok. Geriye tek bir olasılık kalıyor. Erdoğan kaybettiğini biliyor ve çatışma oluşturma peşinde, insanları provoke etme peşinde…

Kimse sessiz kalmamalı

Bunun sonu, rafların boşalması, insanların açlıkla sınanmasıdır. Tekrar ediyorum: Bu bir organize kötülük, gözü dönmüş bir deliliktir! Kimse sessiz kalmamalı, herkes nerede durduğunu söylemeli. Çünkü tarih, bu gafleti destekleyenleri de yazacak!”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.