adplus-dvertising

Kılıçdaroğlu, Arapça Tweet atarak uyardı! “Vatan hainidir…”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yıkımına başlanan Atatürk Havaalanı’yla alakalı Katarlılara yönelik Arapça Tweet attı. Kılıçdaroğlu tweetinde, “Devlet fonlarına karşı işlenen bir suç varsa faillerin hiçbirine, siz olsanız dahi göz yummayacağız. Gelmeyi düşünürseniz bunu iyi bilin” şeklinde konuştu.
Takip et
Kılıçdaroğlu, Arapça Tweet atarak uyardı! “Vatan hainidir…”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yıkımın başlandığı Atatürk Havaalanı ile alakalı sert açıklamalarda bulunarak, “Bu işte bir damla mürekkebi olan herkes vatan hainidir. O makinelerin müteahhiti; sana ise özel alaka göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu, Arapça Tweet atarak uyardı! “Vatan hainidir…”

Twitter’da seri halinde tweet atan CHP lideri, “Yeni havalimanını hızlıca satabilmek için, Atatürk Havaalanı’nın varlığı olası yatırımcıya risk teşkil edeceğinden, bu milli servet hızlıca yok edilmeye mi girişildi?” diyerek sordu.

Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

“Bu milletin maddi manevi ne kadar değeri varsa sattılar. Şuanda de en kıymetli varlıklarımızdan birini dozerlerle yok ediyorlar. Peki bu işe neden alelacele giriştiler?

Büyük değişim öncesinde, 5’li çetelerin halktan götürdüğü paranın mühim kısmının yeni havaalanına bağlanmış olması mı bu acelenin sebebi? Bu parayı acilen oradan kurtarıp, seçim öncesi dışarıya mı taşımaktır esas maksat? Yani hedef yeni havalimanını hızlıca elden çıkarmak mıdır?

Burada esas korku nedir? İşlenen günahların bedeli olarak, üçüncü havaalanının kamulaştırılma korkusu mu? Yeni havalimanını hızlıca satabilmek için, Atatürk Havaalanı’nın varlığı olası yatırımcıya risk teşkil edeceğinden, bu milli servet hızlıca yok edilmeye mi girişildi?

Kılıçdaroğlu, Arapça Tweet atarak uyardı! “Vatan hainidir…”

Peki bunların Katarlı yahut S. Arabistanlı suç ortaklarına biz nefes aldıracak mıyız? Onlar burada rahat edebileceklerini mi zannediyorlar? Yok edilen Atatürk Havaalanı’nın değerini de çetelerden, onların siyasal ayağından ve yabancı suç ortaklarından alacağımızı bilmiyorlar mı?

“Gelecekseniz, bunu bilerek gelin”
Yatırımcı dostlarınıza da anlayacakları dilden anlatayım: Milletimizden çalınanlarla yapılan hiçbir şey size satılamaz. Beytülmal ile alakalı işlenen suçlarda siz dahil kimsenin gözünün yaşına bakmayız. Gelecekseniz, bunu bilerek gelin.

Kılıçdaroğlu, Arapça Tweet atarak uyardı! “Vatan hainidir…”

“İnsanların parasını çalarak yapılan hiçbir şey sizin tarafınıza satılamaz. Devlet fonlarına karşı işlenen bir suç varsa faillerin hiçbirine, siz olsanız dahi göz yummayacağız. Gelmeyi düşünürseniz bunu iyi bilin.” (Arapça’dan otomatik çevrilmiştir)

Bu işte yer almış herkese son bir lafım olsun: Bu iş “Talimat aldım, mecburdum. diyeceğiniz bir iş değildir, bunun isimi vatana ihanettir. Siz de sorumlu olacaksınız. Bu işte bir damla mürekkebi olan herkes vatan hainidir. O makinelerin müteahhiti; sana ise özel alaka göstereceğiz!”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.