Kiğılı, Azerbaycan’da 2 Mağaza Açtı, Açılışı Oktar Kaynarca Yaptı

Türkiye'nin en büyük erkek giyim markalarından olan Kiğılı, Azerbaycan'da 2 yeni mağaza açtı. Açılışa ünlü oyuncu Oktar Kaynarca da katıldı.

Erkek hazır giyim sektörü markalarından Kiğılı, Azerbaycan’da 2 yeni mağaza açtı.


BAKÜ’DE 2 YENİ MAĞAZA AÇILDI

Yurt dışında farklı noktalarda büyümeyi hedefleyerek yatırımlarına hız veren Kiğılı, rotasına Azerbaycan’ı ekleyerek başkent Bakü’nün en popüler alışveriş merkezlerinden Park Bulvar ve kentin en işlek caddelerinden Elmler Caddesi’nde faaliyete geçirdiği 2 yeni mağazasında zengin ürün yelpazesi ile hizmet vermeye başladı.

Park Bulvar’daki mağazanın açılışına Kiğılı Üst Yöneticisi (CEO) Hilal Suerdem, meşhur oyuncu Oktay Kaynarca ve çok sayıda davetli katıldı. Mağazanın açılış kurdelesini Suerdem ve Kaynarca kesti.

Açılış kapsamında alışveriş merkezinde Kiğılı’nın yeni ürünlerinin tanıtıldığı özel bir defile de gerçekleştirildi. Defile sonrası sahneye çıkan oyuncu Oktay Kaynarca konuşma yaptı. Davetliler, hem defileye hem de Kaynarca’ya büyük alaka gösterdi.

“BALKANLARDAN SONRA KAFKASYA’YA AÇILDIK”

Azerbaycan’daki mağaza açılışlarında konuşan Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem, büyük hedeflerle genişlettikleri yurt dışı ağında Balkanlardan sonra Kafkasya’ya açıldıklarını söyleyerek, şunları kaydetti:

“Kardeş ülke Azerbaycan, hem iç pazarda tüketici talebinin yüksek olduğu hem de Türk yatırımcılar için büyük potansiyelleri barındıran bir ülke. Biz de Kiğılı olarak, yatırımcı ruhumuz gereği bu potansiyelleri değerlendirip kentin en canlı ve işlek bölgelerinde mağaza açılışlarına devam ediyoruz. Bu vesileyle sevgili dostumuz Oktay Kaynarca’ya ve kıymetli Azerbaycan halkına, mağaza açılışlarımızda bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkürlerimi sunarım.”


“SINIRLARI AŞTIK VE AZERBAYCAN’A GELDİK”

Seçtiği özel koleksiyonları modaseverlerle buluşturan Oktay Kaynarca ise “Bu sene Kiğılı ile birbirinden başarılı işlere imza atıyoruz. Şuanda sınırları aştık ve Azerbaycan’a geldik. Kiğılı koleksiyonlarından özel parçalar seçmek ve bu koleksiyonları yurt içi ve dışındaki sevenlerimle buluşturmak benim için de çok gurur verici bir deneyim. Bu başarılı iş birliğinin önümüzdeki dönemde de sürmesini dilerim.” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de erkek hazır giyim sektörünün öncülerinden Kiğılı, 1938’de kuruldu. Kiğılı, bugün “Kiğılı” ve “Abdullah Kiğılı Exclusive Cut” markalarıyla yurt içinde 67 ilde 225 mağaza ve yurt dışında 15 ülkede 26 satış noktasında hizmet veriyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı