Kibariye’ye ödenmeyen kuaför parası için dolandırıcılık suçlaması!

Kaynak saç yaptırdığı kuaföre 4 bin TL’lik borcunu ödemediği iddiasıyla gündeme gelen şarkıcı Kibariye, konserinde dolandırıcılıkla suçlanmasına ateş püskürdü. 45 yıldır sesiyle bir yerlere geldiğini belirten Kibariye, “Herkes haddini bilecek, bilmeyene de haddini bildiririm” şeklinde konuştu.
Takip et
Kibariye’ye ödenmeyen kuaför parası için dolandırıcılık suçlaması!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kuvvetli sesiyle senelerdir isminden söz ettiren şarkıcı Kibariye‘nin 4 bin 200 TL’ye kaynak saç yaptırdığı ve kuaförüne bu parayı ödemediği öne sürülmüştü. Dün akşam bir mekanda sahneye çıkan şarkıcı, hakkındaki iddialar karşısında sessizliğini bozdu.

“HERKES HADDİNİ BİLECEK”

Uçankuş’ta yer verilen habere göre günlerdir hakkında çıkan haberler karşısında sessiz kalan şarkıcı, dolandırıcılıkla suçlandığını işitince küplere bindi. Konserinde şarkı arasında konuyu açan Kibariye, “45 yıldır sesimle bir yerlere geldim, insanları dolandırarak değil. Kul hakkına girmedim. Çok sinirlendim. Yapmadığım bir şeyi bana kimse yaptı diyemez. Yeter artık. Çoluğum çocuğum var benim. Herkes haddini bilecek. Haddini bilmeyene de haddini bildiririm” şeklinde konuştu.

NE OLMUŞTU?

Şarkıcı Kibariye’nin ekim ayında eşi Ali Küçükbalçık ile Kadıköy’deki bir kaynak saç yapan merkeze gittiği ve burada 3 saat süren işlem sonrası ödeme yapmadan dükkandan ayrıldığı ileri sürüldü. Ödeme alamayan iş yeri sahipleri ise Kibariye’nin danışmanı ile iletişime geçerek ödeme yapılmasını talep edince araya Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık girdi. Küçükbalçık ise bu tutarı ödemeyecekleri söyleyerek telefonu kapattı ve işletme sahiplerinin numarasını önledi. Yaşamının şokunu yaşayan işletme sahibi ise “Dükkanımıza dünya starı geldi diyerek düşünmüştük” diye yaşanılanlara tepki gösterdi.

Kibariye’ye ödenmeyen kuaför parası için dolandırıcılık suçlaması!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.