Kibariye’nin eşinden ihanet iddialarına fotoğraflı cevap!

Birkaç gün önce başka bir kadınla görüntülenen Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık, ihanet iddialarına Kibariye'nin fotoğrafını paylaşarak yanıt verdi.
Takip et
Kibariye’nin eşinden ihanet iddialarına fotoğraflı cevap!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Küçükbalçık, Instagram hesabının ‘Hikaye’ bölümüne yüklediği o fotoğrafın altına “Kibariyem” notunu düştü.

Ali Küçükbalçık, Kibariye’yi aldattı mı? ‘Gözümle görürsem inanırım’

Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık’ın geçtiğimiz günlerde tatil yaptığı otelde bir kadınla el ele yürürken görüntüleri gün yüzüne çıktı. Görüntüler sonrasında Kibariye’den aldatma açıklaması geldi.

Meşhur şarkıcı, UçanKuş TV’de yayınlanan görüntülerin sonrasında programa telefonla bağlanarak şu açıklamayı yaptı: “Ben gözümle görmedim, belki iş arkadaşıdır. Günaha giremem. Gözümle görürsem, öyle inanırım. Görüntülerdeki o mu, bilmiyorum. Görüntüler çok net değil, bilemiyorum. Genel konuşacağım, yanlış anlaşılmasın… Tüm erkekler eşlerini aldatıyor. Tabii ki bu görüntüleri Ali’ye soracağım. Ali, evine çok bağlıdır. Ama bunu gözümle görürsem işler değişir. Bana orijinal kanıt gerekir. Ben gözümle görmediğim sürece inanmam. Bu yuvayı 24 yıl boyunca ayakta tuttum. Bilmem neler için de yuvamı yıkamam.”

Kibariye’nin eşinden ihanet iddialarına fotoğraflı cevap!

1 günlük kaçamak için boşanmam
Kibariye ile Ali Küçükbalçık çifti, şuana kadar aldatma ve affetme iddialarıyla birçok defa gündeme gelmişti. Kibariye, daha önce de eşini korumuş ve “Bir günlük kaçamak için boşanmam. Şuanlık kofti bir vaziyet yok. Mühim olan sağlığımız” demişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.