Khloe Kardashian beyaz elbisesiyle beğeni topladı

Dünyanın en popüler kardeşleri olan Kardashianlar her paylaşımda konuşulacak şeyler buluyor. Khloe Kardashian’ın sosyal medyadan paylaştığı derin yırtmaçlı beyaz elbiseli fotoğrafı sosyal medyada olay oldu

35 yaşındaki Khloe Kardashian’ın sosyal medyadan paylaştığı derin yırtmaçlı beyaz elbiseli fotoğrafı sosyal medyayı salladı desek yeridir.

Bilindiği üzere Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian ve Robert Kardashian kardeşlerin Kylie Jenner ve Kendall Jenner isimlerinde ikiz üvey kardeşleri var. Bu isimlerin moda konusunda sınırları zorladığını hepimiz biliyoruz. Oscar gecesinin ardından bir partiye katılan Khloe Kardashian’ın Nicolas Jebran imzalı beyaz kıyafetiyle verdiği pozlar tam bir Kardashian klasiği.

Parti sonrası birçok fotoğrafını çekerek Instagram üzerinden paylaşan Khloe, kısa süre içinde milyonlarca beğeni aldı. Kısa sarı saçları, yüzüne tam uyumlu makyajı ve yüksek topuklu ayakkabılarıyla kusursuz bir silüet oluşturdu.

Khloe Kardashian’ın saçlarını ünlü kuaför César DeLeön Ramirêz, makyajını Wendi Miyake ve kıyafet konusunda ise stilistliğini Dani Michelle yapıyor.

Her fırsatta parti düzenleyen ve dünyanın farklı noktalarına tatile giden Kardashian kardeşlerin eğlenceye ve modaya olan düşkünlükleri herkesçe biliniyor. Geçtiğimiz aylarda özel jetleriyle yola çıkarak Caicos ve Turks tropik adalarına tatile giden Kourtney ve Khloe Kardashian kardeşlerin görüntüleri haftalarca konuşulmuştu.

Kardashian kardeşlerden Kendall Jenner ise geçtiğimiz yaz Türk modası Zernep Arçay’ın tasarladığı şık mini elbisesiyle California’da görüntülenmişti.

Khloe Kardashian Fotoğrafları

Khloe Kardashian beyaz elbisesiyle beğeni topladı Khloe Kardashian beyaz elbisesiyle beğeni topladı Khloe Kardashian beyaz elbisesiyle beğeni topladı Khloe Kardashian beyaz elbisesiyle beğeni topladı Khloe Kardashian beyaz elbisesiyle beğeni topladı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı