adplus-dvertising

Kerziban Keskin’i iple boğup banyoda parçalara ayırıp cesedini yakmışlar!

Konya’dan Antalya’ya giden ve 2,5 aydır kayıp olan 3 çocuk annesi Kerziban Keskin’in cinayete kurban gittiği gün yüzüne çıktı. Televizyon kanalının canlı yayınına katılan Rüstem B. Tüyler ürperten açıklamalarda yaptı. Kerziban Keskin’in Hüsniye D. tarafından iple boğulduğunu öne sürerek, “Cesedi benzinle evin banyosunda yaktık. Hüsniye D., bu vahşi eylemde başarılı olamayınca cesedi parçalara böldü” şeklinde konuştu. Gözaltına alınan 4 zanlıdan Hüsniye D.’nin yer göstermesinin sonrasında düzenlenen kazı çalışmalarında yanmış kemik parçaları bulundu. İşte kan donduran haberin ayrıntıları…
Takip et
Kerziban Keskin’i iple boğup banyoda parçalara ayırıp cesedini yakmışlar!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Konya’da yaşayan 3 çocuk annesi Kerziban Keskin, geçen sene Ekim ayının ilk haftası, Antalya’nın Serik ilçesindeki arkadaşı Hüsniye D.’nin yanına geldi. Çocuklarının babası dışında 3 evlilik daha yapan Kerziban Keskin, Serik’e geldikten 20-25 gün sonra ortadan kayboldu.

Keskin’in Konya’da yaşayan çocukları, anneleri hakkında kayıp müracaatında bulundu. Erkan Ünüvar, babası, dedesi ve öbür eşlerinden annesine gayrimenkuller kaldığını söyleyerek, parası ve malları için öldürülmüş olabileceğini öne sürdü.

Son olarak annesinin Alanya’da biriyle evlendiğini, bu evlilikten kendisine gayrimenkuller kaldığını aktaran Ünüvar, “Serik ilçesinde ikamet eden Hüsniye D. adlı kadının ve erkek arkadaşı Ramazan Ç.’nin anneme zarar verdiğini düşünüyorum. Annem 18 Ekim tarihinde notere giderek Hüsniye D.’nin mallarını satabileceğine dair vekalet veriyor. Bizimle en son 30 Ekim tarihinde konuştu” şeklinde konuştu.

‘ANNEM MESAJ ATMAYI BİLMEZ’

Son konuşmanın sonrasında annesine ulaşamadığını belirten Ünüvar “3 Kasım tarihinde annemin telefonundan ‘Oğlum ben biraz gecikeceğim. İşlerim uzadı burada’ biçiminde bir mesaj geldi. Annem, mesaj atmasını bilmezdi. Öte Yandan yazı dili, annemizin söylemlerinden çok farklıydı. Bu mesajı Hüsniye D.’nin yazdığını düşünüyorum. Ondan sonra da annemden bir daha haber alamadık” diyerek konuştu.

‘KAHVALTI HAZIRLAMIŞ, GELİN GİBİ GİYİNMİŞTİ’

Ulaştıkları Hüsniye D.’nin ise kendilerine devamlı ‘Anneniz biriyle evlendi. Balayına gitti. Kısa süre sonra gelecek’ dediğini anlatan Ünüvar, “Anneme 50 bin TL kredi çektiren bu kadın, bizi devamlı oyaladı” şeklinde konuştu.
Televizyon kanalının canlı yayınına bağlanan Hüsniye D. ise Kerziban Keskin’in kendisini evladı gibi sevdiğini söyleyerek, “Ekim ayının sonu gibi bir sabah uyandığımda kahvaltı hazırlamış, gelin gibi giyinmişti. ‘Neden bu şekilde giyindin?’ diyerek sorduğumda ‘H.İ. amcan beni almaya geldi. 9 Mart parkına, onun yanına gidiyorum’ şeklinde konuştu.

Yanına ilaç poşeti ile giysilerinin olduğu çantayı alıp, gitti. Ondan sonra nereye gittiğini bilmiyorum. Kerziban kendinden yaşça büyük erkeklerle evlenip, onların mallarını alan bir dolandırıcıdır. H.İ.’in de mallarını aldıktan sonra ortaya çıkacaktır. Kerziban ölmedi, 1-2 gün sonra ortaya çıkacak” şeklinde konuştu.

CANLI YAYIN ÖNCESİ KAN DONDURAN İTİRAF!

Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu’nca soruşturma sürdürülürken, bu sabah canlı yayına katılmak için stüdyoya gelen Hüsniye D.’nin arkadaşı Rüstem B., yayın öncesi programı sunan kişiye itirafta bulunacağını belirtti.

‘CESEDİ BENZİNLE BANYODA YAKTIK’

Kerziban Keskin’in, Hüsniye D. tarafından boğularak öldürüldüğünü sonrasında cesedin 2 gün evde bekletildiğini iddia eden Rüstem B., “Kerziban Keskin’in cesedini ortadan kaldırmak için plan yaptık. Cesedi benzinle evin banyosunda yaktık. Hüsniye D., bu vahşi eylemde başarılı olamayınca cesedi parçalara ayırdı” şeklinde konuştu.

4 GÖZALTI!

Rüstem B.’nin televizyon programcısına söylediklerinin sonrasında Antalya Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul ve Antalya’da eş zamanlı operasyon yaptı.
Rüstem B. ve eşi İnayet B. İstanbul’da, Hüsniye D. ile dini nikahla beraber yaşadığı Ramazan Ç. ise Antalya’da gözaltına alındı.,

ARAZİDE KAZI ÇALIŞMASI

Gözaltına alınan 4 zanlıdan Hüsniye D.’nin yer göstermesinin sonrasında Merkez Mahallesi’nde, oğluna ait arazideki barakaların yanında emniyet kuvvetleri, iş makinesiyle kazı çalışması yaptı.

YAPILAN KAZILARDA YANMIŞ KEMİK PARÇASI BULUNDU

Kazılan bu bölgelerde yalnızca birkaç küçük yanmış kemik parçası bulundu ve polis ekiplerince kanıt torbasına konuldu.

Ortalama 2 saat süren çalışmaların sonrasında ekipler başka bir şey bulamayınca, Antalya Emniyet Müdürlüğünde gözaltında bulunan Rüstem B. güvenlik tedbirleri altında kazı bölgesine getirildi. Burada Cumhuriyet Savcısı tarafından dinlenen zanlının gösterdiği yerlerde kazı çalışması devam ediyor

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.