adplus-dvertising

Kerimcan Durmaz’ı Evinden de Kovdular

5 ay önce Instagram hesabından cinsel organını paylaşan Kerimcan Durmaz, dışlanmaya devam ediyor. Son olarak oturduğu siteden de kovulan Durmaz ABD'ye gitti.
Takip et
Kerimcan Durmaz’ı Evinden de Kovdular
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yaklaşık 5 ay önce Instagram hesabından yaptığı paylaşımla büyük tepki toplayan Kerimcan Durmaz’ın oturduğu siteden de kovulduğu ortaya çıktı. Kerimcan Durmaz’ın Beykoz’da ki Acarlar Sitesinde bir villada oturduğu ve villanın sahibi Erdal Acar tarafından kovulduğu öğrenildi. Kerimcan Durmaz’ın önce kabul etmediği fakat sonra site güvenliklerinin olaya müdahale etmesi sonucu evden çıkmak zorunda kaldığı olayda Erdal Acar’ın Kerimcan Durmaz’a mesaj da attığı öğrenildi.

ERDAL ACAR ”SİTEYİ TERK ET”

Villanın sahibi Erdal Acar’ın Kerimcan Durmaz’a özel mesaj atarak, ”Siteyi terk et , seni burada kimse istemiyor.” dediği öğrenildi. Aylık kazancı 500 bin TL’ye yaklaşan Kerimcan Durmaz’ın bu villayı satın almak istediği ve bunun için para biriktirdiği de öğrenildi. Çıktığı 1 saatlik dj performansından 35 bin TL alan fenomen isim, Instagram’da ki paylaşımlar içinde 20 bin TL ücret alıyordu.

Kerimcan Durmaz bu olaylardan sonra ABD’ye üniversite okumaya gittiğini açıkladı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.