Kerimcan Durmaz Instagram’a Döndü, Demet Akalın’a Gönderme Yaptı

Uçakta müstehcen görüntüsünü paylaşması sonrası çok sık paylaşım yapmayan Kerimcan Durmaz, instagrama geri dönüş yaptı. Demet Akalın'a gönderme yaptı.

Uçakta bulunduğu sırada müstehcen görüntüsünü paylaşan Kerimcan Durmaz’a birçok tepki yağmıştı ve hakkında soruşturma başlatıldı. Yaşanan bu olaydan sonra eğitim için yurt dışına giden Durmaz, sosyal medyaya geri döndü. Durmaz yaptığı ilk paylaşımlarda her şeyi paylaşacağını söyledi ve eski dostu Demet Akalın’a gönderme de yaptı.


Dün yaptığı paylaşımlar ile sosyal medyaya geri dönen Kerimcan Durmaz, “Artık kimseyi umursamıyorum.” dedi ve paylaşımlarını yapmaya başladı. Tuvalette bile paylaşım yapacağını belirten Durmaz, yaptığı makyajı takipçileri ile paylaştı. Durmaz, “Ben artık çok rahat bir şekilde story atmak istiyorum. Eğer bundan rahatsız olacak varsa şuan beni bloklasın (engellesin). Takipten çıkarsın demiyorum, bloklasın ki keşfette falan karşınıza çıkmak istemiyorum, sizi görmek istemiyorum. Aptalca mesajlarınız ve yorumlarını görmek istemiyorum. Umurumda dahi değilsiniz. Hiçbirinizi takmıyorum ve umursamıyorum. Artık buna göre yaşayacağım. Kendi pis, nefret dolu sözlerini kendinize saklayın. Kimse kusura bakmasın tamam mı lan! Delirtmeyin lan beni.” ifadelerini kullandı.

DEMET AKALIN’IN EŞOFMANINI PAYLAŞTI

Yaptığı paylaşım sonrası Kerimcan ile bir daha asla görüşmem diyen Demet Akalın’a da göndermede bulunan Durmaz, Demet Akalın’ın 2018 yılında albüm kapağının çekimi için giydiği eşofmanı paylaşarak, “Öğğ! Bunu giyen de ne bileyim!” dedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı