Kerimcan Durmaz: Aleyna Tilki İle Bir Yarışa Girmek İstemiyorum

Yeni şarkılar çıkartarak, bu sektörden devam edeceğini belirten Durmaz, "Bundan sonra daha büyük düşünüyorum; büyük konserler ve büyük turneler..." şeklinde konuştu. Kerimcan Durmaz, Aleyna Tilki ile aynı gün klip çıkarması hakkında ''Aleyna ile bir yarışa ve kıyaslanmaya girmek istemiyorum'' diye konuştu.
Takip et
Kerimcan Durmaz: Aleyna Tilki İle Bir Yarışa Girmek İstemiyorum
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

‘Peşimde’ şarkısını geçtiğimiz hafta piyasaya süren Kerimcan Durmaz, Aleyna Tilki ile aynı gün klip çıkarması hakkında ”Aleyna ile bir yarışa ve kıyaslanmaya girmek istemiyorum” diye konuştu.

Yeni şarkısı “Peşimde” ile büyük ses getiren Kerimcan Durmaz, Kadir Çetin ile Number1 Star programına konuk oldu.

Kerimcan Durmaz; “Dj olarak kariyerime devam etmek istemiyorum. O benim için bir geçiş süreciydi, onu da tecrübe ettim. Bana çok şey kattı. Yeni şarkılar çıkartarak bu sektörden devam edeceğim. Bundan sonra daha büyük düşünüyorum; büyük konserler, büyük turneler gibi…” dedi.

‘Yarışa Girmek İstemiyorum’

Durmaz, Aleyna Tilki ile aynı gün klibini yayınlaması konusundaysa; “Ben zaten klibimi yayınlayacağım tarihi 26 Şubat’ta duyurmuştum. Aleyna Tilki’de bundan yaklaşık 1 hafta sonra klibini çıkartacağı tarihi paylaştı. Dinlenme veya izlenme oranlarımızla bir kıyaslanmaya, yarışa girmek istemiyorum. O da çok güzel bir iş yapmış, çok beğendim. Ben Aleyna’yı başarılı buluyorum.” diye konuştu.

‘Derya Uluğ O Şarkıyı Bana Yazdı’

Şarkı yapmanın her zaman hayali olduğunu söyleyen Kerimcan Durmaz şöyle devam etti;

“Ben zaten yıllardır bu sektörün içerisindeyim. Şarkı yapmak en büyük hayalimdi. Hatta bundan yıllar önce Derya Uluğ “Canavar” şarkısını bana yazdı. Fakat ben şarkıyı kendimle bütünleştiremedim ve şarkı yapmak için şarkı yapmak istemedim. Yapacağım şarkıda kendimi bulmayı aradım. Yıllar sonra kendimi bulduğum bu şarkıyı yaptım. Tamamen beni anlatıyor, o yüzden çok mutluyum.”

KENDİME DANS ETMEYİ YAKIŞTIRIYORUM”

Dans konusunda kendini başarılı bulduğunu belirten Durmaz, “Dans etmek herkese yakışmaz. Özellikle uzun boylulara yakışmadığı söylenir ama ben 1.87 cm boyundayım, kendime dans etmeyi yakıştırıyorum. Her geçen gün kendimi dans konusunda geliştiriyorum” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.