Kerimcan Durmaz, 20 Günde Servet Kazanacak

“Yanlışlıkla yayınladım” dediği skandal videosu nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Kerimcan Durmaz, kötü günleri geride bıraktı.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerin başında gelen Kerimcan Durmaz, sosyal medya hesabından çalışma takvimini paylaştı. Yayınladığı skandal video nedeniyle sert ifadelerle eleştirilen Kerimcan Durmaz’ın ay sonuna kadar her gününün dolu olması dikkatlerden kaçmadı. Hatta ünlü fenomen, bazı günlerde iki mekanda birden sahne alacak.

Ünlüler hakkındaki skandallar çabuk unutuluyor. Bunun son örneğini Kerimcan Durmaz’da gördük. Sosyal medya hesabından cinsel organının videosunu paylaşan ünlü fenomen, geniş kitleler tarafından sert ifadelerle eleştirilmişti. Aradan geçen zamanda kötü günleri geride bırakan Kerimcan’ın işlerinde de büyük patlama oldu. Aktif kullandığı sosyal medya hesabından sahne alacağı takvimi paylaşan ünlü fenomenin, ay sonuna kadar her gününün dolu olması dikkatlerden kaçmadı. Hatta Kerimcan, bazı günlerde iki mekanda birden sahne alacak.

TAKİPÇİLERİ ÖFKELİ

Uçakta paylaştığı videodan sonra Kerimcan’ın hala bu ülkede sahne almasına anlam veremediklerini belirten bazı sosyal medya kullanıcıları, tepkilerini Kerimcan’ın gönderisinin altına yorum yaparak dile getirdi. Sosyal medyada 2,9 milyonluk bir kitleyi elinden tutan ünlü fenomen, video skandalından sonra takipçi sayısında ciddi bir düşüş yaşamıştı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı