Kerem Bürsin, şoförlük yaparak para kazanmış!

Kerem Bürsin günlüğü 75 dolara şoförlük yaparak geçmini sağladığını itiraf etti. Bürsin bugüne dek duyulmamış yanlarını açık açık anlattı; sarhoş olduğunda da önce pantolonunu indirerek soyunduğunu belirtti.
Takip et
Kerem Bürsin, şoförlük yaparak para kazanmış!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İbrahim Selim’in YouTube’da yayınlanan programının bu haftaki Kerem Bürsin oldu. Bürsin, hem samimi itirafları hem de neşeli tavrıyla çok konuşuldu. Babasının işleri sebebiyle uzun süre yurt dışında yaşayan Bürsin, ABD’de günlüğü 75 dolara şoförlük yaptığını belirtti.

Kerem Bürsin, şoförlük yaparak para kazanmış!

Samimi itiraflarda bulunan Bürsin, ile ilgili bilinmeyenleri anlattı. Son dönemde meslektaşı Hande Erçel ile yaşadığı aşkla gündemde olan oyuncu Kerem Bürsin, İbrahim Selim’in YouTube’da yayınlanan programına misafir oldu.

“Günlüğü 75 dolar olan bir firmada oyuncuları taşıdım”

Bir dönem Los Angeles’ta yaşarken şoförlük yaptığını açıklayan Bürsin, “Günlüğü 75 dolar olan bir firmada oyuncuları taşıdım. Yurt dışından gelen oyuncuları gitmek istedikleri yerlere götürdüm. ‘Margot Robbie gelecek’ denildi kimdir bilmiyorum o dönemde meşhur değil. Audition çekimi için gelecek. Sonra biz Margot ile iki hafta boyuncu yakın olduk. Sonra gitti, tekrar geri geldi daha sonra da meşhur oldu” şeklinde konuştu.

Kerem Bürsin, şoförlük yaparak para kazanmış!

İşte 34 yaşındaki oyuncunun öne çıkan açıklamaları:

Çocukluğum hep yurt dışında geçti. Devamlı yeni bir yaşam kuruyorduk. Avantajı şuydu; dünyanın neresinde olursan ol insan kalıbı aynı! Endonezya’yı evim gibi hissediyordum. En uzun kaldığım yer ise İstanbul oldu. Amerika’da 11 yıl kaldım.

“Boston’da pazarlama iletişim bölümünü bitirdim. Bir güvence, sigorta gibi düşünün o bölümü bitirmemi. Babam oyuncu olmamı hiç istemedi, annem gizliden destekledi.”

“Lisedeyken müzik grubum vardı. Yaşamım müzikti! Hafta sonları konser veriyorduk, üniversiteye gitmemeye karar vermiştim ‘müzik yapacağım’ diyerek.”

“Her yerde soyunuyorum, İlk pantolon ile başlıyorum”

Sarhoş olduğunda soyunduğunu itiraf eden Bürsin, “Her yerde soyunuyorum. İlk pantolon ile başlıyorum. Tişört üstümde, çoraplar, pantolon yok falan. O yüzden çok içmiyorum. En son 2,5-3 sene önce sarhoş olmuştum” ifadelerini kullandı.

Meşhur oyuncu, “Takıntın var mı?” sorusuna “Önce duşta şampuan kullanmam gerekir. Yoksa kötü bir gün olacağına inanırım. Önce şampuan, sabun, krem ve sonra gene çabucak sabun… Parfüm sıkarken de önce elime 3 fıs, sonra boynuma sürdükten sonra bir x yapmak zorundayım” biçiminde yanıt verdi.

Kerem Bürsin, “Kirli sepetinden tişört ya da çorap giyip çıktın mı?” sorusuna “Çorap değil ama tişört çok giydim” cevabını verdi.

Kerem Bürsin, şoförlük yaparak para kazanmış!

Kerem Bürsin, “kiminle yemeğe gitmek istersin?” bölümünde “Helen Mirren mı, Hande Erçel mi?” sorusuna ise “Hande” cevabını verdi.

Öte Yandan dört senedir film yazdığını açıklayan Bürsin, “Kafamda bir tarih yok. Dört senedir yazıyorum. Ne zaman biterse artık” ifadelerini kullandı.

Kerem Bürsin, şoförlük yaparak para kazanmış!

Kerem Bürsin kimdir?

Kerem Bürsin 4 Haziran 1987 senesinde doğmuştur. Kerem Bürsin Kanal D’de yayınlanan “Güneşi Beklerken” isimli dizide aynı ismi paylaştığı “Kerem Sayer” ve son bölümlerde ortaya çıkan yüzü deforme ikizi “Güneş Sayer” rolleriyle tanınmıştır.

Çağan Irmak filmi Unutursam Fısılda’da müzisyen Erhan’ı canlandırdı. Şeref Meselesi dizisinde “Yiğit Kılıç” karakterini canlandırmıştır ve aynı karakterle “Ulan İstanbul” dizisinde misafir oyuncu olmuştur. Yapımcı Roger Corman’ın Sharktopus ve Palace of the Damned televizyon filmlerinde, bazı bağımsız filmlerde ve kısa filmlerde rol aldı.

Kerem Bürsin, şoförlük yaparak para kazanmış!

Bürsin, İskoçya (Edinburg),Endonezya (Medan, Cakarta),Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dabi, Dubai),Türkiye (Ankara, İstanbul),Malezya (Kuala Lumpur),ABD (Teksas, Boston, Los Angeles) gibi ülkelerde yaşadı. 1999’da 12 yaşındayken ailesiyle beraber ABD’ye yerleşti.

Üniversite eğitimini oyunculuk üstüne alarak Emerson College’ın pazarlama iletişimi bölümünden mezun oldu. ABD genelindeki liseler arası tiyatro yarışmasında en iyi erkek oyuncu seçildi. 9 Eylül 2013’te yayınlanan sosyal mesajlaşma uygulaması Line’ın reklam filminde rol almıştır. Öte Yandan Güneşi Beklerken dizisindeki rol arkadaşı Hande Doğandemir ile beraber Lipton reklamında oynadı ve Ocak 2015’te ise Mavi Jeans’in reklam yüzü oldu. Markanın öbür bir yüzü Serenay Sarıkaya ile beraber Türkiye’nin ilk snapchat röportajını gerçekleştirdiler ve daha ardından birlikte reklam filminde rol aldılar. 2016 Ağustos’ta Kerem Bürsin’in Mavi Jeans markasıyla anlaşması son bulmuştur. Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan Bolat karakterine yaşam verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.