Kerem Bürsin, ödül töreninde sunucuya kızdı salonu terk etti!

Kerem Bürsin, katıldığı ödül töreninde sahneden inerken sunucu Bay J’nin “Kerem Bey zor şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen sene bölüm başı 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti” sözleriyle sanki şoke oldu! Ünlü oyuncu hiçbir şey söylemeden salonu terk etti.
Takip et
Kerem Bürsin, ödül töreninde sunucuya kızdı salonu terk etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 2

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilen ödül törenlerine katılan ve ‘2020 Senesinin En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu’ ödülünü alan Kerem Bürsin, bir konuşma yaptı. Bürsin konuşmasında, ” İyi akşamlar. Öncelikle beni bu ödüle layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim. Çok onurlandırdınız. Zor bir seneydi hepimiz için. O yüzden diyecek çok bir şey yok. Umarım daha güzel seneler bizi bekler, umarım sınıfta kalan dünya düzeni artık değişir. Daha güzel günler bizi bekler. O yüzden hepinize çok teşekkür ederim. İyi akşamlar.” ifadelerini kullandı.

Kerem Bürsin, ödül töreninde sunucuya kızdı salonu terk etti!

Konuşma sonrası ödül alan ve salondan dışarı çıkmakta olan Kerem Bürsin beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Gecenin sunucusu Bay J, “Kerem Bey zor şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen sene bölüm başı 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti” dedi. Bay J’nin bu sözleri tepkilere neden olurken salondan apartopar çıkan Kerem Bürsin, sessizliğini korudu. Olaylar karşısında şaşkınlığını gizlemeye çalışan meşhur oyuncu bulunduğu mekanı terk etti.

Kerem Bürsin, ödül töreninde sunucuya kızdı salonu terk etti!

Kerem Bürsin’e ödül töreninde söylediği sözler sebebiyle tepki çeken sunucu Bay J, başta Kerem Bürsin olmak üzere kalbini kırdığı herkesten özür diledi: “Çok fazla tepki gelince bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim. Magazinci arkadaşlar biliyorum işiniz bu ama keşke konuşmamın başını da yayınlasaydınız da oyuncuların zor koşullar altında çalıştığını söylediğimi duysaydı herkes. Ciddi ciddi sanatçıların zor şartlarından bahsediyordum. Yalnızca sonundaki sarkastik bir şakaydı, kimsenin parasında gözüm olduğundan falan değil. Maksadını aşmış olabilir şakam. O yüzden kalbini kırdığım insanlardan özür diliyorum. Kerem Bürsin’i çok severim. Sevgili Kerem ne kadar zor koşullar altında çalıştığınızı çok iyi biliyorum. Sen zeki bir adamsın. Bu Şekilde bir şakadan alınacak biri değilsin, biliyorum ve çok sevgilerimi yolluyorum. ”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (2)
xx
12 Mart 2021, 15:11 tarihinde yazildi

hic yorum yapilmamis diyorsunuz yorum yapiyoruz onaylamiyorsunz SORUYORUZ NEDEN???

  • Cevapla
  • 0
YY
12 Mart 2021, 15:10 tarihinde yazildi

evet sanazcilar cok zor sartlarda calisiyor ya aldiklari ücrete ne demeli …..zavalli o Kadar insan varki ates altinda ocaklarda kömürlerde caliysiyorlar onlara denir ZOR SARTLAR ALTINDA CALISIYOR DIYE bir reklam yaparlar alirlar 2,3 ,4 milyon bir dizi yaparlar alirlar bölüm basi 150 000 yani neymis zor olan .gidin isinize böyle sacma sapan laflar etmeyin.

  • Cevapla
  • 0