Kendini Yaşlandıran Nusret, Kebapçı Celal’e Benzedi!

Sosyal medyayı sallayan akıma katılan Nusret Gökçe'nin yaşlı hali İçerde dizisinin efsane karakterlerinden Kebapçı Celal'e benzetildi.
Kendini Yaşlandıran Nusret, Kebapçı Celal’e Benzedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Telefonlarına indirdikleri uygulama ile kendini yaşlandıran ünlüler kervanına Nusret Gökçe de katıldı. Paylaşımıyla kısa sürede yarım milyondan fazla beğeni alan Nusret, yaşlılık haliyle bir döneme damga vuran İçerde dizisinin efsane karakterlerinden Kebapçı Celal’e benzetildi.

Yeni çıkan bir uygulama nedeniyle sosyal medya huzur evine döndü. Birçok kişi telefonla indirdiği uygulama ile kendisini yaşlandırıp fotoğrafı da takipçilerinin beğenisine sundu. Dalga dalga büyüyen akıma ünü Türkiye sınırlarını aşan Nusret Gökçe de katıldı. Eti tuz döktüğü kareyi uygulama ile yaşlandıran Nusret’in paylaşımı deyim yerindeyse beğen butonunu çökertti. Kısa sürede yarım milyondan fazla beğeni alan fotoğrafta takipçileri Nusret’i Kebapçı Celal’e benzetti. Bir döneme damga vuran İçerde dizisinde Kebapçı Celal rolünü Çetin Tekindor canlandırıyordu.

YAPTIKLARIYLA ZAMAN ZAMAN ELEŞTİRİLİYOR

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ve sadece Türkiye’den değil dünyanın her yerinden takipçisi olan Nusret’in yaptığı şovlar, milyonlarca görüntüleme alıyor. Takipçi kitlesini elinde tutmak ve sürekli onlara yeni içerik üretmek zorunda olan Nusret, zaman zaman yaptıklarıyla bazı kesimler tarafından sert ifadelerle eleştirilse de geri adım atmadı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.