Kendini Gasp Edip, Bıçaklayan Adam Polisi Aradı

Bursa'nın Yıldırım İlçesi'nde akıl almaz bir olay yaşandı. Karısının altınlarını ve paralarını alıp harcayan Adnan Y. isimli şahıs, karısından korktuğu için kendini bıçaklayıp gasp etti. Polise, ''Gasp edildim, bıçaklandım'' şeklinde ihbarda bulunan adam suçunu itiraf etmek zorunda kaldı.

Bursa’nın Yıldırım İlçesi Esenevler Mahallesi’nde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Sabah saatlerinde polisi arayarak ihbarda bulunan Adnan Y. isimli şahıs, gasp edildiğini ve bıçaklandığını söyledi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Adnan Y.’ye müdahalede bulunurken polisler, olay yerinde incelemelerde bulundu.


VERDİĞİ İFADELER ÇELİŞKİLİYDİ

Polise verdiği ifadelerde, karısının altınlarını ve paralarını çaldırdığını ve gaspçıların kendisini bıçakladığını söyleyen adam, kendisini gasp eden şahısları polise tarif etti. Fakat olay yerinde ve civarında bulunan civardaki kamera kayıtlarının hiçbirisinde Adnan Y.’nin tarif ettiği gaspçılara rastlanmadı. Bacağındaki meyve bıçağının aynısından da evde 4 adet daha bulunan Adnan Y., sonunda olayı itiraf etti.

”KARIMDAN KORKTUĞUM İÇİN YALAN SÖYLEDİM”

Karısının yaklaşık 10 bin TL’sini ve altınlarını bozdurarak harcadığını söyleyen Adnan Y., karısından korktuğu için gasp edildiğini ve kendisini bıçakladığını itiraf etti. Adnan Y., hastanedeki tedavisinin ardından karakola götürüldü.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı